Yoshi’s Crafted World ne zaman çıkacak?

Yoshi’s Crafted World ne zaman çıkacak?

Yoshi’s Crafted World ne zaman çıkacak?

Nintendo Switch için geliştirilen Yoshi’s Crafted World’ün çıkış tarihi açıklandı. Yoshi’s Crafted World çok yakında Switch sahiplerinin beğenisine sunulacak. Peki, oyun neler vadediyor?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Mario’nun sadık dostlarından olan Yoshi, bu zamana kadar bir çok kendine özel oyun ile karşımıza çıkmıştı. Son olarak Nintendo Wii U ve Nintendo 3DS için geliştirilen Poochy & Yoshi’s Woolly World oyunu ile eğlenceli dakikalar sunan Nintendo, şimdi de seriyi Switch’e taşımak için kolları sıvadı.

2018’de duyurulan Crafted World oyunu için bugün güzel bir haber geldi. Nintendo, bugün karşımıza oyunun hikaye modunun tanıtımını yayınladı ve oyunun çıkış tarihini duyurdu. Oyuna Baby Bowser ve Kamek, Yoshi’lerin taşlarını dağıtması ile başlıyoruz.

2D Platform türünün başarılı örneklerinden olmaya aday olan Crafted World, 29 Mart 2019 tarihinde Nintendo Switch’teki yerini alacak. Yoshi Crafted World, Yoshi tutkunlarına Wii U’dan grafikleri ve yeni dinamikleri sonra oldukça keyifli bir deneyim sunacak gibi görünüyor.