Z Flip 4 hangi renklerde bulunabilecek?

Z Flip 4 hangi renklerde bulunabilecek?

Z Flip 4 hangi renklerde bulunabilecek?

Samsung, yakın zamanda tanıtacağı yeni katlanabilir akıllı telefon modelinde çok sayıda renk seçeneğine yer verecek.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Son olarak geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Galaxy Fold 3 ve Galaxy Flip 3 modelleriyle piyasayı domine eden Samsung, özellikle Flip 3 modelinin kardeşine göre daha uygun fiyatlı ve bütçe dostu olması nedeniyle satışlarda adeta patlama yaşamıştı.

Bu yıl da yine Fold 4 ve Flip 4 olarak iki farklı modelle piyasada boy gösterecek olan Samsung, özellikle Flip 4 modeline çok güveniyor. Bu modelin tıpkı selefi gibi yüksek satış sayılarına ulaşmasını isteyen şirket, ilk hamlesini renk seçenekleriyle yapacak.

Samsung’a yakınlığıyla bilinen Ross Young tarafından ortaya atılan iddialara göre Galaxy Flip 4 modeli, 4 tek renk 5’de üçlü renk kombinasyonuyla satışa sunulacak. Bu üçlü renk kombinasyonlarının bazılarında ise tek renk iki farklı konumda kullanılacak.

Buna göre, Galaxy Flip 4’ü satın almak isteyen kullanıcılar; altın, gri, açık mavi veya mor seçeneklerinden birini seçerek telefonun tek renk modellerinden birinin sahibi olabilecekler. Ancak daha renkli bir cihaz kullanmak isteyen akıllı telefon meraklıları içinse, şu beş farklı renk kombinasyonlu modellerden birini satın alabilecekler;

– Siyah / yeşil / yeşil,
– Altın / sarı / beyaz,
– Altın / sarı / sarı,
– Gümüş / lacivert / lacivert
– Gümüş / beyaz/ beyaz

Samsung’a yakın kaynaklar, bu renk kombinasyonlarından bazılarının sadece ön sipariş satışlarıyla satılacağını ve bu sayede ön siparişe olan talebin de arttırılmasının amaçlanabileceğini iddia ediyorlar.