Zenfone 3 için geri sayım başladı

Zenfone 3 için geri sayım başladı

Asus’un merakla beklenen akıllı telefon ailesi Zenfone 3 çok yakında ülkemizde olacak. Uzun zamandır merakla beklenen modellerin ülkemizde satışa sunulacağı tarih ve fiyat detayları haberimizde.

Asus’un aylar önce tanıttığı ve dünya çapında büyük ilgi çeken telefonları Zenfone 3, Zenfone 3 Deluxe ve Zenfone 3 Ultra, sundukları özellikler ve uygun fiyatları nedeniyle başarı elde etmişti. Zenfone 4, 5, 6 modellerine kadar uzanan Asus’un telefon başarısı geçtiğimiz sene Zenfone 2 ile de devam etmişti. 1300 lira seviyesindeki fiyatıyla 4 GB RAM sunan ve rakiplerinin sunmakta zorlandığı teknik özellikleri sunan telefon ülkemizde önemli bir satış rakamına ulaşmıştı. Yeni modellerle de aynı başarının devam etmesi bekleniyor.


Türkiye lansmanı pek çok kez ertelenmek zorunda kalan telefonların Türkiye lansmanı kasım ayı içerisinde yapılacak ve lansmanın hemen ardından cihazlar satışa sunulacak. Asus Türkiye’den gelen bilgilere göre lansman kasım ayı içerisinde yapılacak. Şirket net bir tarih vermekten kaçınırken kasım ayının 2. ya da 3. haftası gibi yeni telefon ailesinin lansmanının yapılacağı düşünülüyor.


The World of Resident Evil 7’nin yeni videoları yayınlandı


Kasım ayının ortasında yapılacak lasnman için hazırlıklar bir yandan yapılırken bir yandan da hangi modellerin öncelikli olarak ülkemize geleceği konuşuluyor. İlk olarak gelen bilgiler Zenfone 3 5.5” modelinin 4 GB RAM ve 32 GB depolama birimiyle satışta olacağı yönünde. Lansmandan kısa süre sonra satışa sunulacak model farklı renk seçenekleri ile ülkemize giriş yapacak. Koyu mavi, altın ve beyaz dahil olmak üzere farklı renk seçenekleri satışa sunulacak olan cihazların perakende ve operatör dahil tüm kanallarda satışa sunulacağı söyleniyor.


Zenfone 3 Delexu modeli ise lansmanın hemen ardından satışa çıkmayacak. Zenfone 3 5.5” modelinin 4GB RAM ve 32 GB depolamaya sahip modeli ilk olarak satışa çıkacak. Bir süre sonra da Deluxe modeli satışta olacak.


Zenfone 3 Ailesi için Fiyat Bilgisi Verilmiyor


Asus Türkiye fiyatların lansman sırasında açıklanacağını belirtiyor. Hiçbir fiyat bilgisi vermeyen ekip, bilgi vermekten kaçınıyor. Net bir bilgi verilmek istenmese de kullanıcıların içini rahatlatacak bir haber de geldi. Gelen bilgilere göre yeni Zenfone  ailesi fiyatı ile kullanıcıları üzmeyecek ve eski modellerde olduğu gibi rekabetçi bir fiyat ile satışa sunulacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS