Telefondaki diyalog Şevkat Yerimdar 16. bölüme damga vuracak

  1. Ajanda
Telefondaki diyalog Şevkat Yerimdar 16. bölüme damga vuracak
Telefondaki diyalog Şevkat Yerimdar 16. bölüme damga vuracak

Şevkat Yerimdar'ın yeni bölüm fragmanı bu hafta başarılı dizinin takipçilerini güldürmeye devam edeceğini gösterdi. Şevkat'in Esin'i aramasının ardından başlayan kısa süreli "Sen kapat" tartışması genç adamın kendi has üslubu ile sonlanacak. Şevkat'in romantik olabileceğini düşünen Esin ise aldığı tepki ile bir şaşkınlık daha yaşayacak.

Şevkat Yerimdar son bölümde Esin'in Şevkat'in önceki eski kız arkadaşına karşı olan güvensizliği azalmaya başlamıştı. Hasta olan eski kız arkadaşına durumu hiç kimseye açıklamayacağına dair sözler veren Şevkat çiçeğin yanlış kişiye verilmesiyle büyük panik yaşamıştı. Öte yandan Esin, Şevkat’in 7 aylık ömrü kalan eski kız arkadaşı ile vakit geçirmesine daha fazla dayanamayarak tepkisini göstermişti.

YENİ FRAGMAN İÇİN TIKLAYINIZ...

ŞEVKAT YERİMDAR 15. BÖLÜMDE ŞEVKAT’İ NELER BEKLİYOR?

Onu düşürdüğü zor durum nedeniyle Esin’den özür dileyen Şevkat, genç kızın naz yapmasıyla birlikte nasıl davranacağını bilemeyecek. Esin’in kendisine soğuk olmasına dayanamayan Şevkat onu çok sevdiğini dile getirirken Şevkat’in pişman olduğunu gören Esin de kendisine aynı şekilde karşılık verecek. Esin ve diğerleri arasında yaşanan durumdan habersiz olan Şevkat’in eski kız arkadaşı ise hayatının kalan günlerini Şevkat’le birlikte geçirmeye çalışacak. Mahalledeki hastaları kırık-çıkık yöntemiyle tedavi etmeye çalışan tesisatçı ise işe yaramayan ilaçları mahalledekilere verecek. Şevkat ise mahalledekilerin doktor yerine tesisatçıya gitmesine oldukça sinirlenecek.

Şevkat’i o kızla yalnız bırakmaması gerektiğini düşünen Esin ikiliyi her alanda takip edecek. Beşiktaş’ın karşılaşmasını izlemeye giden Esin’in Şevkat’in eski kız arkadaşını taklit etmeye çalışması ise ortaya eğlenceli görüntüler çıkaracak. Öte yandan mahalledeki küçük bir çocuğa kız arkadaşına çiçek vermesi için gönderen Şevkat, çiçeğin yanlış kişiye verilmesiyle birlikte panik yaşayacak. Şevkat’in eski kız arkadaşına çiçek gönderdiğini düşünen Esin ise ne yapacağını bilemeyecek.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS