hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  1 Ocak 2021 PTT kargo açık mı? PTT kargo çalışma saatleri

  1 Ocak 2021 PTT kargo açık mı PTT kargo çalışma saatleri
  expand

  2021 yılına girdiğimiz şu saatlerde kargo bekleyen ve acil kargo gönderimi yapmak isteyen binlerce kişi 1 Ocak 2021 PTT kargo açık mı? PTT kargo çalışma saatlerini sorguluyor. 1 Ocak tarihlerinde hizmet vermeye devam edecek kurumlar gündemdeki yerini aldı. İşte konuyla ilgili detaylar..

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yılbaşı nedeniyle 1 Ocak tarihi resmi tatil olarak biliniyor. Bu yıl aynı zamanda sokağa çıkma yasağı uygulanıyor. Hem resmi tatil hem de sokağa çıkma yasağı nedeniyle bugün kamu kurum ve kuruluşları gibi birçok işyerinde hizmet verilmeyecek. Öte yandan vatandaşlar PTT kargonun yeni yılın ilk günü Cuma gününe denk gelmesinden dolayı açık olup olmayacağına ilişkin detaylar merak ediyor. Peki, 1 Ocak’ta PTT kargo açık mı, çalışıyor mu?

  PTT KARGO YILBAŞI TATİLİNDE AÇIK MI?

  1 Ocak 2021 Cuma günü resmi tatil olduğundan ise bankalar, kargolar, PTT ve eczaneler kapalı olacak.

  PTT KARGO ÇALIŞMA SAATLERİ NASIL?

  PTT şubeleri sabah 8.30'dan 12.30'a kadar açıktır. 1 saatlik öğle arasının ardından saat 13.30'dan 17.00'a kadar çalışıp, kapanmaktadır. Merkez PTT şubeleri dışında Cumartesi günü tüm PTT'ler kapalıdır. Cumartesi günü sadece belirli bölgelerdeki PTT şubeleri 13.30 kadar hizmet vermektedir

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow