11 Ağustos 2020 Süper Loto Sonuçları – İşte kazanan numaralar

11 Ağustos 2020 Süper Loto Sonuçları – İşte kazanan numaralar

11 Ağustos 2020 Süper Loto Sonuçları – İşte kazanan numaralar

Süper Loto her çekilişiyle heyecanı artırmaya devam ediyor. Artık internet ortamından oynanabilen Süper Loto şans oyunu bir önceki çekilişte devretmişti. Zengin olma hayali kurarak kupon oluşturan kişiler 11 Ağustos 2020 Süper Loto çekiliş sonuçlarını merak ediyor. Süper Loto çekiliş sonuçları saat kaçta açıklanacak? sorusunun yanıtını öğrenenler hemen 11 Ağustos 2020 Süper Loto sonuçlarını araştırmaya başladı. İşte 11 Ağustos 2020 Süper Loto sonuçları ve bilet sorgulama ekranı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Şans oyunlarının yeni döneminde Süper Loto’nun dördüncü hafta çekilişi 11 Ağustos 2020 yani bugün gerçekleşecek. Bir önceki çekilişte devreden ikramiye hayalleri olan insanları bugün için daha da umutlandırdı. Zengin olma hayali ile Süper Loto çekiliş sonucunu bekleyenler 11 Ağustos 2020 Süper Loto çekiliş sonuçları saat kaçta açıklanacak? sorusuna yanıt arıyor. Rakamlar açıklandı. 11 Ağustos 2020 Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama ekranına bu başlıktan ulaşabilirsiniz. Haberde Süper Loto bilet sorgulama işlemini yapabileceğiniz gibi 11 Ağustos Süper Loto sonuçlarında kazandıran rakamları da bulabilirsiniz.

11 Ağustos Süper Loto Çekiliş Sonuçları

Zengin olma hayali kuran birçok insan Süper Loto’nun dördüncü hafta çekilişini merak ediyor. 11 Ağustos 2020 Süper Loto çekiliş sonuçları belli oldu. Kazanan rakamlar açıklandı. Şanslı rakamlar 48 - 9 - 40 - 1 - 14 - 58
Süper Loto sonuçları bilet sorgulama ekranı

 

Süper Loto oynayan herkes bilet numarasını yazıp internet ortamından sonuçları kontrol edebilmektedir. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bilet numaranızı yazıp sonucu öğrenebilirsiniz.

11 Ağustos 2020 Süper Loto Sonuçları İçin TIklayınız.

Süper Loto Çekilişi saat kaçta?

 

Sisal Şans’ın son çekilişini 9 Ağustos’ta gerçekleştirdiği Süper Loto’da 26 milyon 745 bin 624 liralık büyük ikramiye devretmişti. Herkesin merakla beklediği 11 Ağustos 2020 Süper Loto çekildi.

 

Süper Loto oynamanın kuralları neler? 

1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyun olan Süper Loto’da en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanılıyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de Süper Loto oynayabiliyor.

18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Süper Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/super-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.