15 yaşındaki genç kızı 'halasının oğlu kaçırdı' iddiası

15 yaşındaki genç kızı 'halasının oğlu kaçırdı' iddiası

Antalya'da yaşayan 15 yaşındaki Melisa Çelikli'nin kaybolması üzerine genç kızın ailesi halasının oğlunun kaçırdığını iddia ederek polise başvurdu.

Kaş'a bağlı Kınık Mahallesi'nde yaşayan Şenol Çelikli (42) ile Nurcan Çelikli'nin (39), 7 çocuğundan Melisa, iddiaya göre 22 Şubat Cumartesi günü 07 SAV 47 plakalı otomobile bindirilerek kaçırıldı.Seralarda işçi olarak çalışan Çelikli çifti, henüz Kınık Yurdusev Ortaokulu 8'inci sınıf öğrencisi olan kızlarının, halasının oğlu olan aynı ilçenin Gökseki Mahallesi'nde yaşayan A.Y. (21) tarafından kaçırıldığını öne sürdü. Şenol Çelikli, "Kaçıran kız kardeşimin oğlu. Bunu kesin biliyoruz. 15 yaşındaki çocuktan ev hanımı olmaz. Kızımızı asla vermeyeceğiz. Savcılığa gidiyoruz.Kaçırdığı araba bir başkasının. Cumartesi akşam kaçırdı. 5 gündür haber yok. Yeğenimize sesleniyoruz. Melisa'yı geri getir. O senin kardeşin ve daha çocuk" dedi.


'ÇOCUĞUMU İSTİYORUM'


Kaş'ta yaşayan Şenol-Nurcan Çelikli çifti, halasının oğlu A.Y. tarafından kaçırıldığını ileri sürdükleri 15 yaşındaki kızları Melisa Çelikli'nin geri getirilmesini istedi. Baba Çelikli, "Kızımız kaçırıldı. Sağa sola sorduk, haber alamıyoruz kendisinden. Beş gün oldu. Kaçıran yeğenim. Bunlar kaçırdı, 5 günden beri haber alamıyoruz. 15 yaşında çocuk, kızımızı istiyoruz, kızımızı getirsinler. Getirmiyorlar çocuğu. Arada aracılar var, 'Bir şeyler yapın' diyorlar ama ne yapacağım, bunlar daha çocuk. Ben çocuğumu istiyorum" dedi.Anne Çelikli de "Böyle şeylerden korkuyorduk zaten, kaçırdılar kızımı, ben kızımı geri istiyorum" diye konuştu.


 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS