2017 TEOG Yabancı Dil (İngilizce) sınav soruları ve cevapları

2017 TEOG Yabancı Dil (İngilizce) sınav soruları ve cevapları

2017 TEOG Yabancı Dil (İngilizce) sınav soruları ve cevapları için çok az bir süre kaldı. Öğrencilerin girdiği son TEOG sınavı 12:00’de sona erdi. Sınavın ardından öğrenciler için yeni bir heyecan başladı. MEB soruları ve cevapları hem EBA’da hem ÖDSGM’de yayınlayacak. Sorular ve cevaplar yayınlanır yayınlanmaz haber içeriğimizde yer alacaktır.

2017 TEOG’un son sınavı olan Yabancı Dil sınavı sona erdi. 11:40’ta başlayan sınav, 12:00’de bitti. Bir yıl boyunca sınava hazırlanan öğrenciler, MEB’ten gelecek olan açıklamayı bekliyor. Sınava bir milyondan fazla öğrenci katılırken, sınav soruları, cevapları ve sonuçları ne zaman yayınlanacak. MEB soru ve cevapları saat:14:00’te açıklayacak. Sonuçlar ise 34 gün sonra, Haziran’ın ilk haftasında açıklanması bekleniyor.


Yerleştirme başvuruları ne zaman olacak?


Milli Eğitim Bakanlığı, ortak sınav sonuçlarını açıkladıktan sonra, yerleştirme başvurularını açıklayacak Başvurular 2017 Temmuz ayında.


2016 Yabancı Dil soruları


Yabancı Dil soruları (2016) yılında nasıldı? Geçen sene 8’inci sınıfta okuyan öğrenciler yabancı dil sınavından; Adjectives Sıfatlar, Adverbs Zarflar, Friendship Rules, Road To Success / Study Skills, Improving One’s Look, Dreams (Sweet Dreams), Atatürk, Detective Stories, Personel Experiences, Cooperation in the family konularından sınava girdiler. 


2016 YABANCI DİL (İNGİLİZCE) SORULARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS