2019 bekçilik sonuçları e-devlet sorgulama sayfasında!

2019 bekçilik sonuçları e-devlet sorgulama sayfasında!

Bekçilik sonuçları ile ilgili geri sayım 4 Ocak 2020 tarihinde sona erdi. EGM bünyesinde görev alacak bekçi adayları geçtiğimiz haftalarda 2019/2.Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınavı'na katılmıştı, adayların sınavlardan elde ettiği sonuçlar ise bugün belli oldu. İşte bekçilik sonucu ile ilgili tüm detaylar…

Bekçilik sınav sonuçları ile ilgili merakla beklenen açıklama Polis Akademisi’nden geldi. 4 Ocak 2020 Cumartesi günü yapılan açıklamada bekçilik sonuçlarının erişime açıldığı bilgisi paylaşıldı. İşte bekçilik sonuçları ile ilgili bilinmesi gerekenler…


POLİS AKADEMİSİ’NDEN BEKÇİLİK SONUCU AÇIKLAMASI


2019/2.Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınavı sonuçları açıklanmıştır. Adaylara sonuçlar, posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla bildirilmeyecek olup, resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir.


BEKÇİLİK SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ…


Asıl adayların atama için gerekli olan belgelerle birlikte (gerekli belgeler planlama yapılan İl Emniyet Müdürlüklerinden temin edilecektir) ilan tarihinden itibaren 15 (onbeş) iş günü içinde planlandığı İl Emniyet Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir.


Yedek olarak belirlenen adaylara ilişkin sonuçlar da resmi internet sitemizde açıklanacak, yedek olarak belirlenen adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır.


Yedek olarak belirlenen adaylar planlama yapılması halinde planlandığı ildeki Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından sırası ile çağrılacaktır.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS