22 Ocak Sayısal Loto sonuçları: DEVRETTİ! MPİ Sayısal Loto sorgulama

22 Ocak Sayısal Loto sonuçları: DEVRETTİ! MPİ Sayısal Loto sorgulama

22 Ocak Sayısal Loto çekilişi planlandığı gibi dün akşam yapıldı. Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen çekiliş sonunda 6 bilen çıkmayınca büyük ikramiye devretti. Şans oyunu tutkunları ve kupon sahipleri ise sonuçları merak ediyor. Peki, talihli kuşu hangi talihli rakamlara kondu. İşte, 22 Ocak Sayısal Loto sonuçları…

Sayısal Loto 22 Ocak çekilişi Milli Piyango İdaresi MPİ tarafından planlandığı şekilde yapıldı. Çekilişin hemen ardından da gözler sonuçlar çevrildi. Hemen belirtelim ki büyük ikramiye 6 bilen çıkmayınca devretti. Peki, talih kuşu hangi rakamlara kondu? 


Milli Piyango İdaresi MPİ tarafından saat 21.40’ta yapılan çekiliş, eş zamanlı olarak MPİ’nin resmi internet sitesi üzerinden de canlı olarak yayınlandı. Noter huzurunda gerçekleşen çekilişin sonuçları ise kısa süre içerisinde MPİ tarafından kamuoyuyla paylaşıldı. İşte, 22 Ocak Sayısal Loto sonuçları…


SAYISAL LOTO SONUÇLARI


Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, bugünkü çekilişte kazandıran numaralar 2, 20, 22, 24, 44 ve 46 olarak belirlendi.


Sayısal Loto oyununun 1290. çekilişinde 6 bilen çıkmayınca 1 milyon 163 bin 11 liralık ikramiye devretti


Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, çekilişte 5 bilen 73 kişi 6 bin 373'er lira, 4 bilen 3 bin 612 kişi 96'şar lira ve 3 bilen 68 bin 592 kişi de 13 lira 55'er kuruş ikramiye kazandı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS