42,5 milyon Süper Loto 25 Ocak sonuçları ile sahibini buldu

42,5 milyon Süper Loto 25 Ocak sonuçları ile sahibini buldu

Milli Piyango İdaresi Süper Loto sonuçları 42,5 milyon TL'lik dev ikramiyenin bir kişiye isabet ettiğini doğruladı. MPİ'nin resmi internet adresinde yer alan açıklamada şanslı ilin Erzincan olduğu duyuruldu. 11 haftadır devreden şans oyununda büyük ikramiyeyi kazanan talihli şimdiye kadar verilmiş en büyük ikramiyelerden birinin sahibi oldu.

Süper Loto sonuçları Erzican'ın Merkez İlçesi'nden yatırılan biletin sahibini Türkiye'nin yeni milyoneri yaptı. Büyük ikramiye tutarının 42 milyon TL’yi aştığı şans oyununda 12. devirin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği ise sonuçların açıklanmasının ardından ortaya çıktı. İşte 536. hafta çekilişi ile ilgili bilinmesi gerekenler ve Süper Loto hakkındaki tüm süreç…


25 OCAK SÜPER LOTO SONUCU:  5, 12, 15, 17, 20, 40 


Milli Piyango İdaresi yetkililerinin ve noter görevlilerinin birlikte gerçekleştirdikleri çekiliş Perşembe günleri kuruma ait Ankara’daki binada gerçekleştiriliyor. MPİ’nin resmi internet adresi içerisinde yer alan link içerisinden canlı olarak takip edilebilen çekiliş saat 21:15’te gerçekleştiriliyor. Resmi olmayan sonuçların 21:20 civarında öğrenildiği şans oyununda kazanan il ve ilçenin duyurulması ise 21:30’u buluyor.


SÜPER LOTODA KİMLER İKRAMİYE ALABİLİYOR?


Aynı küre içerisine bırakılan 54 rakam içerisinden tespit edilen 6 şanslı numaradan 3,4,5 ve 6 rakamı doğru tahmin edenler ikramiye almaya hak kazanıyorlar. 6 rakamın tamamını doğru tahmin eden kişi çıkmaması halinde büyük ikramiye için belirlenen tutar gelecek haftaya devrediyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS