29 Şubat 2020 Cumartesi günü açık nöbetçi noterler hangileri?

29 Şubat 2020 Cumartesi günü açık nöbetçi noterler hangileri?

Nöbetçi noter listesi 29 Şubat 2020 Cumartesi günü nöbetçi olarak hizmet verecek kurumları gösterdi. Hafta içerisinde çeşitli nedenlerle noterlere gidemeyen vatandaşlar nöbetçi kurumlar sayesinde hafta sonu da noterlerdeki işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. Peki, 29 Şubat 2020 Cumartesi günü açık nöbetçi noterler hangileri?

Türkiye Noterler Birliği 29 Şubat 2020 Cumartesi günü açık nöbetçi noterler listesini yayınladı. Toplamda 93 nöbetçi kurumun hizmet vereceği cumartesi günü en fazla nöbetçi olan il İstanbul’da olacak.


Nöbetçi kurumların yer aldığı listede noterlerin adresleri, harita bilgileri ve telefon numaraları gibi detaylar da yer alıyor. Kendisine en yakın nöbetçi noteri bu listeden öğrenebilecek kişiler kurumun adres ve telefon bilgilerine de yine aynı sayfa üzerinden ulaşabilecekler.


Öte yandan nöbetçi olan kurumlar saat 10:00 ile 16:00 saatleri arasında hizmet verecek. Özellikle vekaletname, satış ve devir işlemleri ya da tescil gibi işlemlerde sıklıkla kullanılan noterler bir süredir hafta sonu da nöbetçi usulü hizmet vermeyi sürdürüyor.


TNB NÖBETÇİ NOTER LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ…

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS