3 Ağustos 2019 Cumartesi günü açık nöbetçi noterler hangileri?

3 Ağustos 2019 Cumartesi günü açık nöbetçi noterler hangileri? © Shutterstock

Nöbetçi noter uygulamasında yararlanmak isteyen kişiler bölgelerinde açık olan noterleri ve çalışma saatlerini araştırmayı sürdürüyor. Her hafta nöbetçi noter listesini yayınlayan Türkiye Noterler Birliği 3 Ağustos 2019 Cumartesi günü açık noterleri de duyurdu. İşte bu hafta açık nöbetçi noterleri sorgulamak isteyen kişiler için gerekli bilgiler…

Nöbetçi noterler hafta içerisinde noter işlemlerini halledemeyen kişiler için bir süredir hizmet vermeye devam ediyor. Satış işlemlerinde ve diğer konularda noter ihtiyacı olan kişiler dönem dönem hafta içerisinde çeşitli nedenlerle notere gidemiyor. Ancak nöbetçi noter uygulaması sayesinde hafta sonu da açık olan görevli noterler vatandaşların işlemlerini gerçekleştiriyor.


Türkiye Noterler Birliği her hafta resmi internet adresi üzerinden o hafta nöbetçi olan noterlerin adreslerini paylaşıyor. Hafta sonu hizmet veren nöbetçilerin çalışma saatleri ise 10:00-16:00 arası.


3 Ağustos 2019 Cumartesi günü de toplamda 88 nöbetçi noter Türkiye genelinde hizmet verecek. En fazla nöbetçi ise İstanbul’da olacak. İstanbul’da bu hafta 9 nöbetçi noter hizmet verecek. Öte yandan nöbetçi olan kurumların adresleri de TNB’nin resmi internet adresinde yapılan sorgulamanın ardından yanda çıkan adresten öğrenilebilecek.


NÖBETÇİ NOTER SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS