3 bin kadın polis alımı ne zaman? EGM yeni müjdeyi verdi! İşte son durum

3 bin kadın polis alımı ne zaman? EGM yeni müjdeyi verdi! İşte son durum

3 bin kadın polis alımı yapılacak. Emniyet Genel Müdürlüğü EGM tarafından yapılan son açıklamaya göre; 2 bin 500 olan kadın polis alımı sayısı, 3 bine çıkarıldı. Peki; 3 bin kadın polis alımı ne zaman yapılacak? İşte, EGM 3 bin kadın Polis alımı ile ilgili detaylar…

2 bin 500 kadın polis alımı ile ilgili Emniyet Genel Müdürlüğü EGM tarafından son dakika açıklaması geldi. Yapılan açıklama ile 2 bin 500 kişilik polis alımıyla ilgili sayının 3 bine çıktığı duyuruldu. Yani, Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından 3 bin kadın polis alımı yapılacak. Pek; 3 bin kadın polis alımı ne zaman? İşte detaylar…


SAYI 3 BİNE ÇIKARILDI


24'üncü Dönem Polis Meslek Eğitimi için 500 kadın polis memuru adayı daha alınacağı böylece toplam sayının 3 bine yükseleceği bildirildi.


Emniyet Genel Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, "Güven Masası" uygulaması kapsamında görevlendirmek üzere önlisans mezunu 500 kadın polis memuru adayının alınacağı belirtildi.


3 BİN KADIN POLİS ALIMI NE ZAMAN?


Kadın polis adaylarının gözü Güven Masalarına yapılacak 3 bin polis alımında… Peki; 3 bin kadın polis alımı ne zaman? Konu ile ilgili Emniyet’ten yapılan açıklamada başvurularla ilgili gelişmelerin Emniyet Genel Müdürlüğü EGM Polis Akademisi internet sitesi üzerinden ilan edileceği bildirildi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS