3 Haziran Sayısal Loto sonuçları: Sayısal Loto ikramiyesi sahibini buldu!

3 Haziran Sayısal Loto sonuçları: Sayısal Loto ikramiyesi sahibini buldu!

Sayısal Loto sonuçları 3 Haziran sonuçları, her hafta olduğu gibi bu hafta da Çarşamba günü yapılan çekilişin hemen ardından belli oldu. Şans oyunu tutkunları ve kupon sahipleri ise çekilişin ardından büyük ikramiyenin hangi talihli rakamlara isabet ettiğini merak edip araştırıyor. İşte, MPİ Sayısal Loto sonuçları…

Milli Piyango İdaresi MPİ tarafından her hafta olduğu gibi bu hafta da Çarşamba günü yapılan çekilişin hemen ardından Sayısal Loto sonuçları 3 Haziran sonuçları belli oldu. Şans oyunu tutkunları ve bu hafta Sayısal Loto oynayanlar çekilişin hemen ardından sonuçları merak ediyor.

Araştırılanlar Sayısal Loto 3 Haziran sonuçları ile ilgili merak edilen detayları haberimizde derledik. Hemen belirtelim ki büyük ikramiye 6 bilen bir talihliye gitti. İşte, 3 Haziran Sayısal Loto sonuçları…

SAYISAL LOTO SONUÇLARI 3 HAZİRAN

Sayısal Loto oyununun 1328. çekilişi yapıldı. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, bugünkü çekilişte kazandıran numaralar 2, 28, 31, 32, 44 ve 46 olarak belirlendi.

Süper Sayısal Loto oyununun çekilişinde 6 bilen bir kişi, 2 milyon 638 bin 934 liralık ikramiyenin sahibi oldu.

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, çekilişte 5 bilen 62 kişi 7 bin 972 lira 60'ar kuruş, 4 bilen 3 bin 380 kişi 110 lira 50'şer kuruş ve 3 bilen 67 bin 982 kişi 14 lira 60'ar kuruş ikramiye kazandı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS