69 yaşındaki adamın Suriyeli çocuğa tacizi tren garının kameralarına yakalandı

69 yaşındaki adamın Suriyeli çocuğa tacizi tren garının kameralarına yakalandı

Gaziantep'te bir lokantada çalışan 12 yaşındaki Suriyeli çocuk tren garına yakın bir bölgede 69 yaşındaki M.Ş.İ. tarafından cinsel istismara uğradı. Tren garında çalışan iki memur olayı fark edince M.Ş.İ.'ye müdahale etti.


Güvenlik kameraları incelendi


Hürriyet gazetesinde yer alan habere göre olay sonrasında tutuklanan 69 yaşındaki M.Ş.İ emniyet ve savcılık ifadelerinde H.B.’ye cinsel istismarda bulunmadığını iddia etti. Görgü tanıkları ise ifadelerinde M.Ş.İ.’nin H.B.’ye cinsel istismarda bulunduğunu beyan etti. H.B. de M.Ş.İ.’nin kendisine cinsel istismarda bulunduğunu söyledi.


Olayla ilgili soruşturmayı derinleştiren polis ekipleri cinsel istismarın yaşandığı bölgede bulunan güvenlik kameralarını incelemeye başladı. Polis, cinsel istismarın yaşandığı gün olay yerine bakan bir güvenlik kamerasının görüntülerine ulaştı. Kameraları inceleyen polis ekipleri, M.Ş.İ.’nin H.B.’ye yaptığı cinsel saldırının görüntülerine ulaştı. Görüntüler soruşturma dosyasına eklendi.


İkinci kez istismara uğramış 


Cinsel istismarla ilgili tutuklanan M.B.İ. hakkında Gaziantep 3. Ağır Ceza Mahkemesi’nde ‘çocuğun cinsel istismarı ve çocuğu hürriyet’inden yoksun kılma suçlarından dava açıldı. Mağdur H.B. ise geçmişte bir kez daha istismara maruz kaldığını söyledi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS