9 Ağustos Süper Loto çekilişi gerçekleştirildi

9 Ağustos Süper Loto çekilişi gerçekleştirildi

Büyük bir heyecanla beklenen Süper Loto çekilişi bugün saat 20.00'de noter huzurunda başlayan canlı yayınla gerçekleşti. Haftada üç kez gerçekleşecek olan yenilenen Süper Loto oyunu, geçtiğimiz çekilişten devrolan 26 milyon 257 bin liralık ikramiyesiyle birlikte 9 Ağustos Pazar günü talihlisini arıyor.

Süper Loto sonuçları 9 Ağustos Pazar günü şans oyunu tutkunları tarafından merakla bekleniyor. Bayiler aracılığıyla oynanan Süper Loto oyunu yeni dönemde birçok şans oyununu da içinde barındıran www.millipiyangoonline.com internet sitesinden de kolayca oynanabiliyor. Her hafta 3 gün çekilen Süper Loto'nun kazanan numaraları 9 Ağustos saat 20.00'de canlı yayında yapılan çekilişle gerçekleşti. 

SÜPER LOTO OYNAMANIN KURALLARI NELER?

1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyun olan Süper Lotoda en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanılıyor.

Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya Sen Seç ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de Süper Loto oynayabiliyor.

18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Süper Lotoda her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/super-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

TÜM ÇEKİLİŞLER CANLI YAYINLANIYOR

Şisal Şansın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri Dünya Piyango Birliği (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS