9 Eylül 2019 Milli Piyango çekiliş sonuçları sorgulama mpi.gov.tr’de olacak

9 Eylül 2019 Milli Piyango çekiliş sonuçları sorgulama mpi.gov.tr’de olacak

Milli Piyango sonuçları “Açık Kapı” özel çekilişinin gerçekleştirileceği 9 Eylül 2019 tarihli çekiliş sonrasında açıklanacak. MPİ tarafından yapılacak çekilişte büyük ikramiye ve amorti çekilişi kurumun resmi internet adresi üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Peki, Milli Piyango çekiliş sonuçları saat kaçta açıklanacak ve sonuç sorgulama nasıl yapılacak?

Milli Piyango bilet sorgulama işlemleri 9 Eylül 2019 tarihli çekilişin tamamlanmasının ardından talihli adaylarının erişimine açılacak. Bilet numaralarını girerek sonuç sorgulama yapabilecek olan talihli adayları biletlerine ikramiye isabet etmeleri durumunda tutara göre farklı yerlerden ikramiyelerini alabilecekler.


MİLLİ PİYANSO SONUCU SAAT KAÇTA BELLİ OLACAK?


MPİ’nin sayısal bilet sistemini de entegre etmesiyle birlikte çekilişler erkene alınmış ve yıl başından itibaren çekilişler daha erken tamamlanmıştı. Buna göre Milli Piyango sonuç sorgulama işlemleri ortalama 19:30 gibi yapılabilecek.


MİLLİ PİYANGO SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ…


Kurumun bu haftaki çekilişi ise “Açık Kapı” uygulamasına özel olarak gerçekleştirilecek.


AÇIK KAPI UYGULAMASI NEDİR?


Açık Kapı, vatandaşla en üst düzeyde iletişimin kurulması, taleplerinin etkin ve hızlı bir şekilde alınarak takip edilmesi ve sonuçlandırılması amacıyla oluşturulmuştur.


Elektronik olarak ya da valilik ve kaymakamlıklarda bulunan Açık Kapı birimlerine yazılı olarak taleplerinizi iletebilirsiniz. Yapılan başvuruların süreç ve sonuç bilgileri kısa mesaj ile tarafınıza bildirilecektir.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS