9 Ocak 2020 Milli Piyango çekiliş sonuçları sorgulama mpi.gov.tr’de!

9 Ocak 2020 Milli Piyango çekiliş sonuçları sorgulama mpi.gov.tr’de!

Milli Piyango sonuçları yılbaşı çekilişi hariç her ayın 9, 19 ve 29’unda belirleniyor. 2020 yılının ilk Milli Piyango sonucu ise 9 Ocak 2020 tarihli çekiliş sonrasında talihli adaylarına duyurulacak. Milli Piyango bilet sorgulama işlemleri ise yine mpi.gov.tr adresinden yapılacak.

Milli Piyango 9 Ocak 2020 sonuçları çekilişin tamamlanarak bilet numaralarının sisteme yüklenmesiyle birlikte ortaya çıkacak. Geçtiğimiz yıl geçilen yeni uygulama ile birlikte Milli Piyango çekilişleri artık saat 15:00’te başlıyor.


MİLLİ PİYANGO 09.01.2020 SONUÇLARI SAAT KAÇTA AÇIKLANACAK?


Çekiliş tamamlandıktan sonra bilet numaraları sisteme yüklenecek ve idarenin resmi internet adresi olan “mpi.gov.tr” üzerinden sorgulama yapılabilecek. Çekilişlerin 18:00 – 21:00 saatleri arasında tamamlanması beklenirken bu saatten sonra bilet sorgulama işlemleri kolaylıklar gerçekleştirilebilecek.


Sayısal bilet sistemine geçilmesiyle birlikte MPİ çekilişlerinin başlangıç saati 15:00 olarak belirlenmişti.


MPİ BİLET SORGULAMA SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…


BÜYÜK İKRAMİYE NE KADAR?


 “Okul yolunda her şey yolunda” özel çekilişinin sonuçları da yine talihli adayları tarafından 9 Ocak’ta öğrenilebilecek. Yeni yılın ilk çekilişinde büyük ikramiye 4 milyon TL olacak. Büyük ikramiyenin tam bilete çıkması halinde bilet sahibi 4 milyon TL’nin yarım bilete çıkması halinde 2 milyon TL’nin çeyrek bilete çıkması halinde de 1 milyon TL’nin sahibi olacak.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS