Adana'daki kovalamaca sonucu yakalandı

  1. Türkiye
Adana'daki kovalamaca sonucu yakalandı
Adana'daki kovalamaca sonucu yakalandı

Adana’da uyuşturucu ticareti yapmak ve PKK lehine korsan gösterilere katılmak suçundan 16 yıl 2 ay 25 gün hapis cezası verilen Mesut Ş. aracıyla polis denetimine denk gelince kaçmaya çalıştı ancak kovalamaca sonucu yakalandı. Mesut Ş. adliyeye götürüldüğü sırada görüntü alan basın mensuplarına "Sizi çok seviyorum kendinize iyi bakın" dedi.

Edinilen bilgiye göre, motorize yunus ekipleri Çukurova ilçesindeki uygulama noktasında şüphe üzerine bir otomobili durdurmak istedi. Ancak aracın sürücüsü durmayarak kaçmaya başladı. Polis kısa süren kovalamacanın ardından sürücüyü yakaladı.

Uyuşturucu ticareti yapmaktan 15 yıl, terör örgütü PKK lehine korsan gösterilere katılmaktan da 1 yıl 35 gün hapis cezasıyla aranan Mesut Ş., kendisinin isminin Yusuf olduğunu ileri sürerek Yusuf adlı kişi adına düzenlenmiş sahte bir kimlik gösterdi.

Polis şahsı emniyete götürüp parmak izi aldı. Parmak izi sonucunda şahsın Mesut Ş. olduğu belirlendi. Mesut Ş., emniyette işlemleri tamamlandıktan sonra sağlık kontrolünden geçirilmek üzere adli tıp birimine götürüldü.

Burada basın mensuplarını karşısında gören şahıs, "Takdir Allah’ındır. Sizi çok seviyorum, kendinize iyi bakın" dedi. Mesut Ş. daha sonra adliyeye götürüldü.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS