Afili Aşk 30. bölüm full izle! Afili Aşk’ta Ayşe ve Kerem boşanıyor mu?

Video: Afili Aşk 30. bölüm full izle! Afili Aşk’ta Ayşe ve Kerem boşanıyor mu?

Afili Aşk son bölümüyle geçtiğimiz akşam ekrana geldi. Ayşe ve Kerem’in boşanmak için hakim karşısına çıktığını gören izleyiciler hüzün dolu anlar yaşadı. Peki, Ayşe ve Kerem boşandı mı? İşte, Afili Aşk 30. bölümün tamamının yer aldığı Kanal D dizi sayfası Afili Aşk linki…

Afili Aşk’ın geçtiğimiz akşam ekrana gelen son bölümüyle izleyicileri ekrana kilitledi. Geçtiğimiz akşam ekrana gelen bölümü izleyemeyenler veya yeniden izlemek isteyenler Kanal D dizi sayfası üzerinden Afili Aşk 30. bölümü izleyebilirler. İşte, Afili Aşk son bölüm linki…Afili Aşk 30. Bölümde boşanma kararı alan Ayşe ve Kerem için mahkeme günü gelmiştir! Peki ikili boşanma konusunda geri adım atacak mı?


Afili Aşk 22 Ocak Çarşamba yayınlanan son bölümde Rıza’nın öne sürdüğü şartlarda anlaşamayan Kerem ve Ayşe, ani bir boşanma kararı alır. Üzerinde ağır bir basķı hissetmeye başlayan Kerem, bütün bu olanları sorgulamaya başlar. Kerem’in seçim yapmakta zorlanması Ayşe ile olan ilişkisini de olumsuz etkiler. İkisi de kendini haklı görürken, mahkeme günü yaklaşmaktadır.


Artık nefesler tutulmuş, mahkeme günü gelip çatmıştır. İkinci defa hakim karşısına çıkan Kerem ve Ayşe, ne yapacaktır? Aşkları mı yoksa inatları mı kazanacaktır?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS