AK Parti'de Işılak ve Boynukalın liste dışı!

AK Parti'de Işılak ve Boynukalın liste dışı!

7 Haziran seçimlerinde İstanbul 3. Bölge'den AK Parti milletvekili seçilen Uğur Işılak bu kez partisi tarafından 1 Kasım seçimleri için aday gösterilmedi. AK Parti'de liste dışı bırakılan bir diğer isimse Hürriyet gazetesine yapılan saldırıda yer alan AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Abdürrahim Boynukalın oldu.

Uğur Işılak, koalisyon görüşmeleri sürerken yazdığı "koalisyon" şiiri ve Meclis'in ilk oturumunda uyurken çekilen fotoğrafıyla çok konuşulmuştu.


AK Parti'de milletvekili adayları belli oldu!


HDP listesinde Celal Doğan ve Mustafa Sarısülük sürprizi


CHP'de Özçelik liste dışı kaldı istifa etti


BOYNUKALIN DA LİSTE DIŞI


AK Parti'de liste dışı kalan bir diğer isim de Abdürrahim Boyunkalın oldu. Boynukalın'ın ismi Hürriyet gazetesine yapılan saldırıda duyulmuş ve daha sonra basına yansıyan video görüntüleri ile büyük tepki çekmişti.


ABDÜRRAHİM BOYNUKALIN'DAN İLK AÇIKLAMA


AK Parti Gençlik Kolları Başkanı ve 7 Haziran seçimlerinde İstanbul 3. Bölge'den milletvekili seçilen Abdürrahim Boynukalın, aday listesinde olmamasını Twitter hesabından değerlendirdi. Boynukalın aday aday olmadığını ve Başbakan'dan affını istediğini ifade etti. Boynukalın Hürriyet gazetesine yapılan saldırı sırasında yaptığı konuşmayla büyük tepki çekmişti.


İşte Boynukalın'ın Twitter'dan yaptığı açıklamalar;


 {$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS