AK Partili Berber'den MHP lideri Bahçeli'ye teşekkür

AK Partili Berber'den MHP lideri Bahçeli'ye teşekkür

AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, MHP'ye oy veren birçok kişinin bu seçimde AK Parti'yi desteklediğini belirterek, "Bize destek verenlere, Devlet Bahçeli'ye çok teşekkür ediyorum. Onların sayesinde bunlar oldu. Allah bazen ummadığınız yerden destek verir" dedi.

Manisa'da yurt dışı oylarının dağılımıyla birlikte kentteki milletvekili sayısını beşe çıkaran AK Parti'de, sevinç hakim.


AK Parti İl Başkanlığı'nda düzenlenen basın toplantısında AK Partililer, seçim sonuçlarırı değerlendirdi.


AK Parti Manisa milletvekilleri Recai Berber, Uğur Aydemir ve Murat Baybatur ile bu seçimde Meclis'e girmeyi hak kazanan İsmail Bilen, İl Başkanı Zülfikar Gürcan, AK Partili belediye başkanları, ilçe başkanları ve partililer toplantıya katıldı.


Konuşma yapan AK Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur, "7 Haziran'da halkın bize verdiği mesajı çok iyi anladık. Kibirden, gururdan uzak bir şekilde çalışacağız. Büyük bir mutluluk yaşıyoruz. Sandıkları patlattık ama mesuliyetimiz de arttı. 5'inci milletvekili çıkaramadık diye buruk bir sevinç yaşamıştık. Ama yurt dışından gelen oylarla birlikte neticeler değişince zaferimizi kutladık. Bugün bayramımızı yaşıyoruz" dedi.


İşte HDP'den Meclis'e giremeyen isimler


Büyük bir zafer kazandıklarını söyleyen AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber de, "Manisa koptu, ayağa kalktı. 7 Haziran'da biraz rehavet vardı. Yurt dışında önemli çalışmalarım oldu. Yurt dışında oy vermeye gitmeyenlerin çoğu AK Partili. 7 Haziran'da ihmal edilen hususa genel merkez ağırlık verdi. Yurt dışındaki bu çalışmalar Manisa'ya 5'inci milletvekilini kazandırdı" dedi. Manisa'ya yurt dışı oylarının dağılımından 24 bin 600 oy geldiğini kaydeden Berber, bu oyların 13 bin 800'ünü AK Parti'nin aldığını açıkladı.


İşte il il milletvekili listesi


Bahçeli'ye teşekkür


MHP'ye oy veren birçok kişinin bu seçimde AK Parti'yi desteklediğini dile getiren Berber, "Bize destek verenlere, Devlet Bahçeli'ye çok teşekkür ediyorum. Onların sayesinde bunlar oldu. Allah bazen ummadığınız yerden destek verir" dedi.


Ertuğrul Kürkçü'den 'emanet oy' açıklaması

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS