"Albatros Parkı, Büyükçekmece'nin millet bahçesi olacak"

"Albatros Parkı, Büyükçekmece'nin millet bahçesi olacak"

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, Albatros Parkı'nın geleceğine ilişkin, "Bunu katakulliyle yemeye kalktılar. Büyükçekmece buna izin verir mi? Hiç heveslenmesinler. Orası Büyükçekmece'nin en güzel millet bahçesi olacak. Buradan söz veriyoruz." dedi.

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, partisinin Büyükçekmece'de düzenlediği mitingde "Beraber  yürüdük biz yollarda" şarkısını söyleyerek, "Bana her şey Büyükçekmece'yi ve yol  arkadaşlarımı hatırlatıyor." diye konuştu.

Hasretin bitmesine 18 gün kaldığını dile getiren Yıldırım, şöyle devam  etti:

"Mevlüt Uysal'ı Büyükçekmece Belediye Başkanı yapacak mıyız? Hasretin  bitmesini sağlıyor muyuz? Beni de unutmayın. İnşallah Cumhurbaşkanımız bugün  Büyükçekmece'de. Bugün rahmetle ve bereketle geldik. İstanbul'u, Büyükçekmece'yi  şaha kaldırmak için hazır mısınız? İstanbul Türkiye'nin lokomotifidir. Biz de  bugün karşıdan Kartal'dan trene binerek bu tarafa geldik. Artık trenimiz de  çalışıyor. Banliyö hattımız açıldı. İstanbul'a hayırlı uğurlu olsun."

Binali Yıldırım, İstanbul'un bir ucundan bir ucuna kadar vatandaşların  rahatça seyahat edeceğini belirterek, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yıllardır "Durmak  yok, yol devam" dediğini hatırlattı.

Daha çok çalışacaklarını vurgulayan Yıldırım, gönül belediyeciliğini  Büyükçekmece'ye getireceklerini söyledi. Yıldırım, Albatros Parkı'nın farklı bir  şekilde kullanılmaya çalışıldığını dile getirerek, "Bunu katakulliyle yemeye  kalktılar. Büyükçekmece buna izin verir mi? Hiç heveslenmesinler. Orası  Büyükçekmece'nin en güzel millet bahçesi olacak. Buradan söz veriyoruz. İnşallah  yeşil koridorlarla da Büyükçekmece'yi yemyeşil yapıyoruz. Denizle ormanı  birleştiriyoruz. Sahilleri kesintisiz ve pırıl pırıl yapacağız. Bunu Mevlüt Uysal  kardeşimizle yapacağız." değerlendirmesinde bulundu.

  

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS