Son dakika altın fiyatları: Bugün altının gramı kaç TL? (10 Ekim 2018 çeyrek altın ne kadar?)

Son dakika altın fiyatları: Bugün altının gramı kaç TL? (10 Ekim 2018 çeyrek altın ne kadar?)

Alınan ekonomik önlemlerin ardından altın fiyatları olağan seviyesinde ilerlemeye devam ediyor. Altına olan talebin durağanlaşmasının beklendiği önümüzdeki günlerde çeyrek altın ve gram altın, altın türleri arasında yine en çok tercih edilen yatırım aracı olacak. Peki, 10 Ekim 2018 Çarşamba günü gram altın ne kadar?

Bigpara’dan alınan verilere göre altın fiyatları gün içerisinde normal seyrinde devam ediyor. Alış ve satış rakamları arasında ufak bir farkın bulunduğu altın türlerinde aynı zamanda altının üretim tarihi de fiyata etki ediyor.

FİNANS ANALİSTLERİNE GÖRE ALTIN FİYATI NE KADAR OLACAK?

AA Finans Analisti İslam Memiş, İtalya başta olmak üzere Avro Bölgesi tahvil piyasası ve geçen hafta resmi tatilde olan Çin'den ticaret konusunda ABD'ye verilecek yanıtların, yeni haftada altın fiyatlarının yönü açısından yakından takip edileceğini söyledi.

Yurt içinde ise bu hafta ödemeler dengesi ile ABD'li din adamı Andrew Craig Brunson davasından çıkacak kararın izleneceğini aktaran Memiş, "Altın fiyatlarında bu hafta dalgalı bir seyir bekliyoruz. Bugün ve yarın baskı altında kalacağını öngördüğümüz altın fiyatlarının haftayı ise yükselişle tamamlayabilir. Bu hafta altının ons fiyatında 1.187-1.207 dolar, altının gram fiyatında 232-242 lira aralığını takip edeceğiz." ifadelerini kullandı.

İşte bigpara’dan alınan güncel verilere göre 10 Ekim 2018 altın fiyatları

GRAM ALTIN NE KADAR?

Ücreti nedeniyle en çok tercih edilen türden olan gram altının 10 Ekim alış ücreti 232,96 TL iken satış fiyatı 232,99 TL

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

374,37 TL’den alınan çeyrek altının güncel satışı 383,07 TL üzerinden gerçekleştiriliyor.

YARIM ALTIN NE KADAR?

748,74 TL

TAM ALTIN NE KADAR?

1,497,48 TL

CUMHURİYET ALTINI NE KADAR?

1550 TL

{$ nextTitle $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS