Altın fiyatları bugün yükselişe geçti: Gram altın çeyrek altın öğleden sonra ne kadar?

Altın fiyatları bugün yükselişe geçti: Gram altın çeyrek altın öğleden sonra ne kadar? © Shutterstock

Altın fiyatları, yüzde 0.13 oranında yükselişe geçerken, Kapalı Çarşı'nın değerlerinde son durum nasıl, gram altın çeyrek altın fiyatı, bugün ne kadar?

Altın piyasası, 12 Kasım öğle saatlerinde yükselişini devam ettirirken Kapalı Çarşı'da en düşük değer 213 lira, en yüksek değer 1.462 TL.

Geçen haftaki FED faiz kararının açıklanmasından sonra uluslararası altın ons değerlerinde FED'in kararı baskı niteliğinde olmasından ötürü gram altının değerleri 'sınırlı' etki içerisinde kaldı. Uzmanlara göre piyasalardaki bu durum daha çok ticaret savaşları ile ilgili. ABD Başkanı Trump, ticari olarak Çin'in yükselmesini engellemeyi düşünürken, Çin İle ABD arasında ticari uyumu devam ettirmek istediklerini açıkladı.

Çİn, yapay zeka konusunda 2025 yılına kadar dünya genelinde tek güç olmak istediğini açıklamasından sonra uzmanlar dolar endeksinin düşüşe geçtiğini açıkladı. Çin, özellikte son dönemlerdeki tekonolojik yatırımları dikkat çekerken, uluslararası ticari değerlerinde teknolojinin baskın olacağı ön görüsünde. 12 Kasım'da Kapalı Çarşı'da son durum nasıl?

12 Kasım güncel altın fiyatları ne kadar?

Gram altın ne kadar? 12 Kasım gram altın, Kapalı Çarşı'da bir önceki haftaya oranla yükselişte. Gram altın satış değeri 213 TL.

Çeyrek altın ne kadar? 12 Kasım 2018 çeyrek altın değerlerinde yükseliş yaşanıyor. Çeyrek altın satış 348 TL'den işlem görüyor.

Cumhuriyet altını ne kadar? 12 Kasım cumhuriyet altını satış değeri 1.430 Türk Lirasından işlem görüyor.

Yarım altın ne kadar? 12 Kasım yarım altın satış değeri Kapalı Çarşı'da 696 Türk Lirası.

22 ayar bilezik ne kadar? 12 Kasım 22 ayar bilezik satış değeri (gramaj) 196.50 TL'den işlem görüyor.

Reşat altın ne kadar? 12 Kasım reşat altın satış değeri 1.462 Türk Lirasından Kapalı Çarşı'da işlem görüyor.

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS