Ankara'da dolandırıcılık operasyonu: İki polis gözaltında

Ankara'da dolandırıcılık operasyonu: İki polis gözaltında

Ankara'da dolandırıcılık, silah ve mühimmat kaçakçılığı, adam kaçırma, haraç, zorla fuhuş, tehdit ve adam yaralama olaylarına karışan suç örgütlerine yönelik operasyonda 2'si polis 44 kişi gözaltına alındı.

Ankara’da dolandırıcılık, silah ve mühimmat kaçakçılığı, adam kaçırma, haraç, zorla fuhuş, tehdit ve adam yaralama olaylarına karışan iki ayrı silahlı suç örgütüne yönelik operasyon düzenlendi.
Organize polisinin 90 ekiple 50 adrese eş zamanlı düzenlediği operasyonda 44 kişi gözaltına alındı. Örgütü bilgi sızdıran ve örgütle işbirliği yapan 2 polis de gözaltına alınırken, baskınlarda MP5 otomatik ağır silah, çok sayıda tabanca, polis telsizi, kılıç ele geçirildi.


Tunceli'de sahte polisler yakalandı


Hürriyet'ten Fevzi Kızılkoyun'un haberine göre; örgütün mağdur ettikleri kişileri arasında bulunan AK Parti kuruculardan eski Konya Milletvekili Özkan Öksüz de emniyete giderek bilgi verip şahıslardan şikayetçi oldu. Örgütün zorla fuhuş yaptırdığı çok sayıda kadın kurtarılırken, örgütün aynı daireyi 70 kişiye sattığı da belirlendi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS