Ankara’da okullar tatil mi? Vali Şahin tatille ilgili son noktayı koydu!

Ankara’da okullar tatil mi? Vali Şahin tatille ilgili son noktayı koydu!

Ankara’da okullar tatil mi? Geçtiğimiz gün etkili olan kar yağışı ve bugün il genelinde etkili olan yağışlı hava nedeniyle öğrenciler ve veliler “Bugün Ankara’da okullar tatil mi?” sorusunun cevabını araştırıyor. Peki, Ankara’da okullar tatil mi? İşte, konu ile ilgili Ankara Valisi Şahin tarafından yapılan son dakika açıklaması…

Ankara Valisi Vasip Şahin “Bugün Ankara’da okullar tatil mi?” sorusuna Twitter’dan paylaştığı mesajla yanıt verdi. Geçtiğimiz gün etkili olan kar yağışı nedeniyle özellikle öğrenci ve veliler “Ankara’da okullar tatil mi?” sorusunun cevabını araştırıyor.


Bilindiği üzere yurdun birçok bölgesinde etkili olan soğuk ve yağışlı hava Ankara’da gün içerisinde etkili oldu. Dün kar yağışı etkili olurken bugün de yağmurlu hava etkili oluyor.


Ankara Valisi’nden tatil açıklaması:


Meterolojiden alınan son tahmin ve değerlendirmelere göre Ankara genelinde devam eden kar yağışı karla karışık yağmura dönüştüğü ve buzlanma beklenmediği için İlimizde eğitime ara verilmesi düşünülmemektedir. Kamuoyunun bilgisine sunulur.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS