Son Dakika

Haberler... Deprem mi oldu? Antalya, Muğla ve Mersin'de hissedildi! Kandilli ve AFAD son depremler listesi 19 Ekim 2021

A A

19.10.2021 - 16:29 Son Güncelleme:

19 Ekim 2021 Salı günü Antalya deprem haberi ile güne uyandı. Kandilli ve AFAD son depremler listesinde 6’nın üzerinde gerçekleşen deprem yerini aldı. İşte son dakika deprem haberleri ve Antalya depremi ile ilgili detaylar…

Haberler... Deprem mi oldu? Antalya, Muğla ve Mersin'de hissedildi! Kandilli ve AFAD son depremler listesi 19 Ekim 2021

Haftanın ikinci gününde AFAD verilerine göre 6.0 büyüklüğünde merkez üssü Antalya Kaş açıkları olan bir deprem yaşandı. Saat 08:32’de meydana gelen şiddetli deprem yerin 36 kilometre derinliğinde gerçekleşti.

Kandilli Rasathanesi ise depremin büyüklüğünü 6.1 olarak duyururken merkez üssünü Akdeniz olarak açıkladı. Depremin Antalya’nın yanı sıra çevre illerde de hissedildiği öğrenildi.

AFAD SON DEPREMLER LİSTESİ

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’nın bugün yaşanan sarsıntılara ilişkin bilgileri aktardığı son dakika depremler listesi şu şekilde…

KANDİLLİ SON DEPREMLER SAYFASI

Kandilli Rasathanesi’nin bugün meydana gelen depremleri duyurduğu son dakika depremler listesi ise şöyle…

Deprem Bilimci, Jeofizik Mühendisi Prof. Dr. Haluk Eyidoğan CNN TÜRK yayınında yaşanan depreme dair açıklamalarda bulundu.


Son dakika... Antalya ve çevresinde de hissedildi: Akdeniz'de korkutan deprem

Kaş Kaymakamı Şaban Arda Yazıcı, kendisinin de depremi hissettiğini söyledi.

Şu ana kadar kendilerine herhangi bir ihbar gelmediğini belirten Yazıcı, "Bize gelen herhangi bir olumsuzluk yok. İlçedeki uzak mahalleler ve yayla yerleşimleriyle de irtibat halindeyiz." dedi.