Antalya'da DHA'nın 55. yıl buluşması

Video: Antalya'da DHA'nın 55. yıl buluşması
<a class="in-news-link" href="/dha" target="_blank" title="DHA haberleri">DHA</a> 55’inci Yıl <a class="in-news-link" href="/forum" target="_blank" title="Forum haberleri">Forum</a> <a class="in-news-link" href="/antalya" target="_blank" title="Antalya haberleri">Antalya</a>, hafta sonunda turizm kentinin Kundu oteller bölgesindeki Aska Lara Resort Otel’de yapıldı. Burada konuşma yapan Demirören Medya İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal, "Medya, siyasetin üstünde kalmalı ve herkesi kucaklayıp doğru bilgiyi yaymalı. Bizim görevimiz doğru bilgi vermek. Biz bu vatan, millet ve devlet için doğru ve dürüst kalmaya mecburuz” dedi.

DHA 55’inci Yıl Forum Antalya, hafta sonunda turizm kentinin Kundu oteller bölgesindeki Aska Lara Resort Otel’de yapıldı. Burada konuşma yapan Demirören Medya İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal, "Medya, siyasetin üstünde kalmalı ve herkesi kucaklayıp doğru bilgiyi yaymalı. Bizim görevimiz doğru bilgi vermek. Biz bu vatan, millet ve devlet için doğru ve dürüst kalmaya mecburuz” dedi.

Demirören Haber Ajansı (DHA) 55’inci Yıl Forum Antalya’da konuşan Demirören Medya İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal, medyanın siyaseti dizayn etme alışkanlığını bırakması durumunda uluslararası bilgi referans şirketlerine dönüşebileceğine inandığını söyledi.

Soysal, “Medya, siyasetin üstünde kalmalı ve herkesi kucaklayıp doğru bilgiyi yaymalı. Bizim görevimiz doğru bilgi vermek. Biz bu vatan, millet ve devlet için doğru ve dürüst kalmaya mecburuz” dedi.

DHA 55’inci Yıl Forum Antalya, hafta sonunda turizm kentinin Kundu oteller bölgesindeki Aska Lara Resort Otel’de yapıldı. DHA Genel Müdürü Salih Zeki Sarıdanişmet, Genel Müdür Yardımcısı Serkan Topçu, DHA’nın üst düzey yöneticileri ve farklı illerden temsilcilerinin katıldığı forum 3 gün sürdü. Toplantıya Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Demirören Medya İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Vahap Munyar, Milliyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mete Belovacıklı, Posta Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Emre İskeçeli ve Hürriyet Daily News Genel Yayın Yönetmeni Gökçe Aytulu da katıldı.


Mahir Ünal da ziyaret etti

AK Parti Tanıtım Medya Başkanlığı Akdeniz Bölge Toplantısı için aynı bölgede bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Tanıtım Medya Başkanı Mahir Ünal da forumu ziyaret ederek, Demirören Medya Grubu yöneticileriyle bir araya geldi. Forumda konuşan ve kendisi de gazeteci olan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, “Medya siyaseti yorumlayıp değerlendirebilir ama herhangi bir medya grubu bir siyasi parti noktasına kendini sokmamalı. O zaman siyasetin üstünde kalma imkânınızı kaybediyorsunuz. Gazetecilik birilerinin arka bahçesi olursa kimse yüzüne bile bakmaz” dedi.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS