AÖF kayıt yenileme ne zaman bitecek? AÜ AÖF kayıt ücretleri ne kadar?

AÖF kayıt yenileme ne zaman bitecek? AÜ AÖF kayıt ücretleri ne kadar?

AÖF kayıt yenileme işlemleri ile ilgili Anadolu Üniversitesi tarafından geçtiğimiz günlerde duyuru yapılmıştı. Yenime işlemlerinin sona ereceği tarihe kadar adaylar başvurularını gerçekleştirebilecekler. Peki, AÖF kayıt yenileme ücreti 2019 yılında ne kadar?

AÖF kayıt yenileme süreci 7 Ekim 2019 tarihi itibariyle Anadolu Üniversitesi tarafından başlatıldı. Kayıt yenileme hakkını kullanacak olan öğrenciler için son tarih ise 18 Ekim 2019 Cuma günü olacak. Mesai bitimine kadar yenileme işlemlerini tamamlamayan adaylar hakkını kaybetmiş olacaklar.


ANADOLU ÜNİVERSİTESİ’NDEN “KAYIT YENİLEME” AÇIKLAMASI


Kurumdan yapılan açıklamada ders ekle-sil işlemlerinin kayıt yenileme bedelinin ödenmesinin ardından gerçekleştirilebileceği bilgisi paylaşıldı.


KAYIT YENİLEME KILAVUZU İÇİN TIKLAYINIZ…


Güz Döneminde kayıt yeniletecek öğrencilere Fakülte tarafından ders ataması yapılmayacak ve öğrenci 45 AKTS krediyi geçmeyecek şekilde ders seçebilecek.


KAYIT YENİLEME ÜCRETİ NE KADAR?


Bu yıl Anadolu Üniversitesince belirlenen staj/uygulama dersi bulunmayan programlarda alt limit 220,00 TL ve tekniker unvanı verilen programlarda alt limit 240,00 TL olup alınan dersin kredisine göre değişen Dönem Öğretim Gideri tutarını ödeyeceklerdir. Adaylar ücretlerini Ziraat Bankası ATM’lerinden, mobil bankacılık veya internet bankacılığı üzerinden yapabilecekler.


KAYIT YENİLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS