AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak, 3 ders sınavı hangi tarihte yapılacak?

AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak, 3 ders sınavı hangi tarihte yapılacak?

AÖF final sınavı soruları ve cevapları geçtiğimiz günlerde erişime açılmış ve sonuçların açıklanacağı tarih beklenmeye başlanmıştı. Peki, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi final sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?

AÖF sonuçları için geri sayım devam ediyor. Final sınavı ile ilgili beklenen açıklama geçtiğimiz günlerde gelmiş sorular ve cevaplar erişime açılmıştı. Peki, final sınavına ilişkin sonuçlar ne zaman açıklanacak, not ortalamalarını yükseltmek isteyen öğrenciler için üç ders sınavı hangi tarihte yapılacak?


ÜÇ DERS SINAVI NE ZAMAN?


Ders notlarını yükseltmek için üç ders sınavına katılacak olan adaylar ise bu sınavların yapılacağı tarihi araştırmayı sürdürüyor. Anadolu Üniversitesi tarafından geçtiğimiz aylarda yapılan sınav takvimi açıklanmasında yer alan bilgilere göre AÖF üç ders sınavı 27 Temmuz 2019 tarihinde gerçekleştirilecek.


AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?


Geçtiğimiz dönemler baz alındığında, sınavın ertesine denk gelen 10 gün içerisinde açıklanan AÖF sonuçlarının, bu dönem de aynı süreç dahilinde açıklanacağı düşünülürse, sonuçların bugün erişime açılacağı söylenebilir.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS