ASKİ su kesintisi yaşanacak ilçeleri duyurdu

ASKİ su kesintisi yaşanacak ilçeleri duyurdu

ASKİ su kesintisinin nerelerde yaşanacağını duyurdu. ASKİ'den yapılan açıklama sonrasında vatandaşlar başkent Ankara'da su kesintisinin nerelerde yaşanacağını ve ne zaman sona ereceğini öğrenme fırsatı buldu. Bugün ASKİ su kesintisinin hangi bölgeleri etkileyeceğine dair detaylar haberimizdedir.

ASKİ su kesintileri hakkında vatandaşları bilgilendirmeyi sürdürüyor. Başkentte zaman zaman yaşanan planlı kesintiler hakkında bilgi almak isteyenler istedikleri bilgiyi ASKİ'den alabiliyor. Bugün yaşanan kesintiler hakkında, kesintiler öncesinde vatandaşlar bilgilendirildi. Su kesintisinden dolayı vatandaşların mağdur olmamak için önlemler almaları gerekiyor. 5 Ocak Perşembe günü ASKİ su kesintilerinin nerelerde yaşanacağı, ne zaman başlayıp, ne zaman sona ereceği gibi bilgileri haberimizden öğrenebilirsiniz.


ASKİ SU KESİNTİSİ


Bugün başkentte su kesintisinden Polatlı'da yaşayan vatandaşlar etkilenecek. Polatlı ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi ve Zafer Mahallesi'nde yaşayan vatandaşlar günün belirli saatlerinde şebeke suyunu kullanamayacaklar.


Cumhuriyet Mahallesi'nin Turan Caddesi'nde meydana gelen şebeke arızasından dolayı yapılacak su kesintisinden Cumhuriyet Mahallesi etkilenecek. Saat gece 02.36'da başlayan kesintiler tahminen 12.00'ye kadar sürecek.


Kurtuluş Mahallesi Yavuz Sultan Selim Caddesi üzerinde şebeke hattında oluşan su arızasından dolayı yaşanacak kesintiden ise Kurtuluş ve Zafer Mahallesi etkilenecek. Sabah 08.19'da başlayan kesinti tahminen 13.00'e kadar devam edecek.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS