ATA AÖF bütünleme sınavı ne zaman, online mı? İşte sınav takvimi

ATA AÖF bütünleme sınavı ne zaman, online mı? İşte sınav takvimi

ATA AÖF bütünleme sınavı ne zaman, online mı? İşte sınav takvimi

ATA AÖF bütünleme sınavı takvimi yıl sonunda bütünlemeye kalan ve not ortalamasını yükseltmek isteyen adaylar tarafından araştırılmaya devam ediyor. Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi bütünleme sınavları ile adaylar başarısız olduğu derslerden geçme şansını bir kez daha deneyecek. Peki, ATA AÖF bütünleme sınavı ne zaman, sınavlar online mı?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi öğrencileri bütünleme sınavları için kurumdan gelen açıklamaları takip etmeyi sürdürüyor. Geçtiğimiz haftalarda belirtilen tarih aralığının başlamasıyla birlikte bütünleme sınavları da erişime açıldı. Peki, öğrenciler nereden ve nasıl sınav olacaklar?

ATA AÖF BÜTÜNLEME SINAVI NE ZAMAN, SINAVLAR ONLİNE MI?

Sınav sistemi 28 Haziran - 03 Temmuz 2021 tarihleri arasında, her gün 09.00 ile 22.00 saatleri arasında sizlerin erişimine açık olacak. Sınav sistemine https://esinav.ataaof.edu.tr/ adresini kullanarak doğrudan erişebilirsiniz.

ATA AÖF E SINAV ADRESİ İÇİN TIKLAYINIZ…

Öğrencilerin belirtilen tarih aralığında, hangi gün hangi derslerin sınavına girebileceklerini gösteren detaylı sınav programı fakülteler tarafından duyurulacak. Sınav sürecinde, sorumlu olduğunuz ders ya da derslere ait sınavlarınızı, sadece anılan ders ya da derslerin sınav programında yer aldığı gün 09.00 ile 22.00 saatleri arasında sisteme girerek gerçekleştirebilirsiniz. Ancak belirtilen saat aralığının sonlarına kalmanızın yoğunluk nedeni ile bağlantı sorunlarına yol açabileceğini göz önünde bulundurmanız önem arz etmektedir.