ATA AÖF güz dönemi final sınavları giriş belgeleri ATA UNİ OBS'de!

ATA AÖF güz dönemi final sınavları giriş belgeleri ATA UNİ OBS'de!

ATA AÖF final sınavları için giriş belgelerini almak isteyen öğrenciler kurumun internet adresine yöneldi. 2018-2019 eğitim öğretim yılında güz dönemi final sınavına katılacak olan öğrenciler başarılı oldukları takdirde bahar dönemi sınavlarına da katılabilecek. Peki, ATA AÖF sınav belgeleri nereden ve nasıl alınır?

ATA AÖF sınav giriş belgeleri ile ilgili detaylar geçtiğimiz günlerde kurum tarafından paylaşılmıştı. 2 gün boyunca farklı oturumlarda gerçekleştirilecek olan sınavlarla öğrencilerin güz dönemi için elde ettikleri puanlamalar ortaya çıkacak. İşte ATA AÖF final sınavları ile ilgili bilinmesi gereken tüm detaylar…

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Güz Dönemi final sınavları 19 - 20 Ocak 2019 tarihlerinde uygulanacak. Bütünleme sınavı ise 23 - 24 Şubat 2019 tarihlerinde yapılacak.

ATA AÖF SINAVI SAAT KAÇTA YAPILACAK?

19 Ocak Cumartesi ve 20 Ocak Pazar günlerinde 09.30'da başlayacak olan sınav, her bir oturum için 30 dakika sürecek. Öğrenciler, gün içerisine yayılan derslerden sınavlara katılım sağlayacak.

SINAV GİRİŞ BELGESİ NASIL ALINIR?

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi öğrencileri, https://obs.atauni.edu.tr/ adresi üzerinden sisteme giriş yaparak, sınav girşi belgesine erişim sağlayabiliyor.

SINAV GİRİŞ BELGELERİ İÇİN TIKLAYINIZ...

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS