Atatürk Havalimanı'ndaki saldırganlarla ilgili ilk bilgiler

Atatürk Havalimanı'ndaki saldırganlarla ilgili ilk bilgiler

Atatürk Havalimanı'ndaki saldırganlarla ilgili ilk bilgiler

İstanbul Atatürk Havalimanı'nda dün gece yaşanan terör saldırıyla ilgili soruşturma devam ediyor. Saldırıda hayatını kaybeden 41 kişinin kimliği tespit edildi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosunca dün akşam Atatürk Havalimanı'nda yaşanan terör saldırısıyla ilgili olarak soruşturma başlatıldı. Soruşturma kapsamında, canlı bomba olan kişilerin Adli Tıp Kurumundaki otopsilerinin bittiği ve olayda belden yukarılarında vücut bütünlüğünün bozulduğu, kimliklerinin belli olmadığı ve yabancı olabilecekleri şüphelerinin bulunduğu öğrenildi. Canlı bombaların keşif yapıp yapmadığının da araştırıldığı soruşturmada, geçmişe yönelik havalimanındaki kamera kayıtlarının inceleneceği kaydedildi.,

X-Ray'dan geçen terörist böyle bağırmış

CIA Direktörü Brennan: '30 IŞİD militanı Türkiye'ye yollandı'

İstanbul'daki saldırıya Rusya'dan ilk tepki

Mehmet Metiner'in tweetine tepki

Başbakan Binali Yıldırım: Saldırı IŞİD'i işaret ediyor

İstanbul Atatürk Havalimanı'nda yaşanan terör saldırılarının ardından açıklama yapan Başbakan Binali Yıldırım, teröristlerin havalimanına taksiyle geldiklerini, x-ray cihazının önünde ateş açtıklarını ve ardından üzerlerindeki yelekleri patlattıklarını açıklamıştı. Başbakan Yıldırım, "İlk veriler IŞİD'e işaret ediyor" demişti.