Bakan Akar'dan Hakkari'deki patlamayla ilgili açıklama

Video: Bakan Akar'dan Hakkari'deki patlamayla ilgili açıklama
Milli Savunma Bakanı <a class="in-news-link" href="/hulusi-akar" target="_blank" title="Hulusi Akar haberleri">Hulusi Akar</a>, <a class="in-news-link" href="/hakkari" target="_blank" title="Hakkari haberleri">Hakkari</a>'de üs bölgesindeki patlamaya ilişkin "Şu anda hem adli hem idari hem de teknik yönden çalışmalar devam etmektedir. Bölgedeki yangın söndürme ve soğutma çalışmaları tamamlandı." dedi.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Hakkari'de üs bölgesindeki patlamaya ilişkin "Şu anda hem adli hem idari hem de teknik yönden çalışmalar devam etmektedir. Bölgedeki yangın söndürme ve soğutma çalışmaları tamamlandı." dedi.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Hakkari'deki üs bölgesinde yaşanan patlamaya ilişkin açıklama yaptı.

Bakan Akar, şunları söyledi: "Şuanda bölgede hem Yüksekova hem de Şemdinli savcılarımız hem de Ankara'dan bölgeye intikal eden askeri heyet, idari ve teknik incelemeler yapmak üzere çalışmaları başlatmış bulunuyor. Şu anda hem adli, hem idari hem de teknik yönden çalışmalar devam etmekte. Bunun sonunda kazanın sebebi de büyük ihtimalle belirlenecek. Ve en kısa zamanda kamuoyuyla paylaşılacaktır."

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS