Bakırköy'de bombalı araç alarmı

Bakırköy'de bombalı araç alarmı

Bakırköy İstanbul Caddesi üzerinde park halindeki şüpheli araç, polisi alarma geçirdi. Cadde ekipler tarafından trafiğe kapatıldı.Bomba uzmanı ekip beklenirken olay yerine aracın sahibi olduğunu söyleyen bir kişi geldi. Polis bu kişiyi polis merkezine götürürken araç da çekiye yüklenerek incelenmek üzere emniyet müdürlüğüne yollandı.

Saat 15:00 sıralarında, Bakırköy'deki en işlek caddelerinden biri olan İstanbul Caddesi üzerinde Van plakalı park halindeki araç, bazı vatandaşlar tarafından şüpheli görüldü.


Bunun üzerine vatandaşlar durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen ekipler, şüpheli görülen aracın çevresini güvenlik şeridiyle kapattı. Bu arada cadde de araç ve yaya trafiğine kapatıldı. Bölgede bulunan bazı esnaf da güvenlik nedeniyle işyerlerini kısa süreliğine kapattı.


Bomba uzmanı ekip beklenirken aracın sahibi olduğunu söyleyen bir kişi geldi. Polis bir süre bu kişiyi olay yerinde sorguladı. Bu kişi daha sonra  polis merkezine götürdü.  


Yapılan inceleme sonucu araçta herhangi bir suç unsurunun bulunmadığı öğrenildi. Araç  detaylı incelenmek üzere çekiciyle emniyet müdürlüğüne götürüldü.


Aracın götürülmesinin ardından cadde yaklaşık 1 saat sonra trafiğe açıldı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS