Bekçilik sonuçları 2020: Bekçi alımı mülakat sonuç sorgulama

Bekçilik sonuçları 2020: Bekçi alımı mülakat sonuç sorgulama

Bekçilik sonuçları nihayet belli oldu. Uzun bir maratonun ardından 2019/2 bekçi alımı yani İstanbul ve Ankara için toplamda 187 bekçinin alınmasıyla ilgili süreç sona erdi. Mülakat sonuçlarının belli olmasıyla birlikte bekçi alım sonuçları belli oldu. Sonuçlara ise e-Devlet şifresi ile Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından erişime açılan sonuç sayfası üzerinden ulaşılabilecek. İşte, sonuç sorgulama sayfası…

Bekçilik sonuçları yani 2019/2 Bekçi alımı mülakat sonuçları açıklandı. Uzun süren alım süreci nihayet geçtiğimiz gün sona erdi. Sonuçların yeni yılda açıklanması nedeniyle genellikle aramalar ise “Bekçilik sonuçları 2020” olarak yapılıyor. Sonuçlara ise e-Devlet şifresi ile Emniyet Genel Müdürlüğü’nün sorgulama sayfası üzerinden ulaşılabiliyor. İşte, EGM sonuç sorgulama sayfası…


POLİS AKADEMİSİ’NDEN BEKÇİLİK SONUCU AÇIKLAMASI


2019/2.Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınavı sonuçları açıklanmıştır. Adaylara sonuçlar, posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla bildirilmeyecek olup, resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir.


BEKÇİLİK SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ…


Asıl adayların atama için gerekli olan belgelerle birlikte (gerekli belgeler planlama yapılan İl Emniyet Müdürlüklerinden temin edilecektir) ilan tarihinden itibaren 15 (onbeş) iş günü içinde planlandığı İl Emniyet Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir.


Yedek olarak belirlenen adaylara ilişkin sonuçlar da resmi internet sitemizde açıklanacak, yedek olarak belirlenen adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır.


Yedek olarak belirlenen adaylar planlama yapılması halinde planlandığı ildeki Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından sırası ile çağrılacaktır.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS