hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Berat Albayrak'ın babası Sadık Albayrak'tan açıklama

  Berat Albayrakın babası Sadık Albayraktan açıklama
  expand

  Görevinden af talebi Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından kabul edilen Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın babası yazar Sadık Albayrak'ın, AK Parti'den istifa ettiğine yönelik iddialar sonrası Sadık Albayrak'tan açıklama geldi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İddiaları yalanlayan baba Sadık Albayrak, "Masa başında sahte ve fitne haberler üretenlerin hevesleri kursaklarında kalacaktır." dedi.

  İşte Sadık Albayrak'tan yapılan o açıklama:

  Son günlerde şahsım ve ailem hakkında yayılan yalan yanlış haberler üzerine açıklama yapmak boynumun borcu olmuştur.

  60 yıllık yazarlık ve gazetecilik hayatıma tarih ve arşivler şahittir. Çocuklarımı gayesi ulvi ve cihanşümul bir davanın neferi olarak yetiştirdim. Onlar da ülkelerine ve içinde yaşadıkları cemiyete hadim oldular. Bunun için üstlendikleri vazifeler ancak bir vasıtadır. Ben onlardan razıyım.

  Son günlerde ailem ve çocuklarım hakkında en alçak iftira ve karalamalara tevessül edilmektedir. Bu vicdandan, izandan, insaftan yoksun bir vaziyettir.

  Bizler dünyevi makam ve mevkilerle değil; duruşumuzla, fikirlerimizle ve memleketimize hizmetle var olma gayesi güden insanlarız.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bir dava partisi olan AK Parti’nin ve her daim ‘Nur-u Aynım’ dediğim muhterem Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında, “ölümüne ölümüne” duygusuyla, bütün bir aile olarak dim dik durmaktan bir an dahi vazgeçmemiz mümkün değildir.

  Emperyal güçlerin ve yerli uzantılarının, başta FETÖ olmak üzere bütün millet düşmanlarının karşısında elimizde ‘Selahaddin’in kılıcı’ alnımız ak, başımız dik dağ gibi durmaya devam edeceğiz.

  Masa başında sahte fitne haberleri üretenlerin hevesleri kursaklarında kalacaktır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow