Beykoz'daki ünlü restoranda silahlı saldırı

Video: Beykoz'daki ünlü restoranda silahlı saldırı

İstanbul Beykoz Anadolu Hisarı'ndaki ünlü bir restoranda silahlı saldırı meydana geldi. Saldırıda bir kişi öldü, iki kişi de yaralandı. Saldırıyı gerçekleştiren Hüseyin Mert Saral'ın İtalya'nın başkenti Roma'da 2005'te öldürülen Hüseyin Saral'ın oğlu olduğu belirlendi.

'nın başkenti Roma'da 31 Ocak 2005'te öldürülen Hüseyin Saral'ın oğlu olduğu belirlendi.


Emniyet yetkililerinden edinilen ilk bilgiye göre, Hüseyin Mert Saral'ın babasının intikamını almak için saldırıyı gerçeleştirildiği iddia edilirken, polis ekipleri görgü tanıklarının ifadesine göre Hüseyin Mert Saral ve Mehmet Ali Büyüksarıalioğlu'nun bir süre birlikte oturduklarını öne sürdü. Hüseyin Mert Saral'ın saldırıyı babasının ölümünün 12'nci yıldönümüne 1 gün kala gerçekleştirmesi dikkat çekti.


Hüseyin Mert Saral'ın Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü'ndeki işlemlerinin tamamlanmasının ardından Vatan Caddesi'ndeki Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne getirileceği öğrenildi.


Restorandan açıklama: Olay iki müşteri arasında gerçekleşti


Beykoz'da 1 kişinin hayatını kaybettiği, 2 kişinin yaralandığı silahlı saldırının gerçekleştiği ünlü restorandan yazılı açıklama yapıldı. Restorandan yapılan açıklamada, “Anadolu Hisarı şubemizde iki müşteri arasında gerçekleşen husumet polisin müdahalesi ile sonuçlanmıştır. Big Chefs Anadolu Hisarı şubemizde yaşanan bu üzücü olay diğer misafirlerimize intikal etmemiş olup, hayat Big Chefs’de güvenli bir şekilde devam etmektedir” ifadelerine yer verildi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS