Binali Yıldırım ve eşi korona mı oldu? Semiha Yıldırım kaç yaşında?

Binali Yıldırım ve eşi korona mı oldu? Semiha Yıldırım kaç yaşında?

Binali Yıldırım sosyal medyadan koronavirüs olduğu yönünde çıkan haberlere ilişkin bir açıklama yaptı. Birçok insan 'Binali Yıldırım ve eşi korona mı oldu? Semiha Yıldırım kaç yaşında? ' sorularının yanıtlarını merak ediyor. İşte Binali Yıldırım'ın sağlık durumu!

Binali Yıldırım ve eşi Semiha Yıldırım'ın koronavirüs hastalığına yakalandıkları sosyal medyada yer almıştı. Binali Yıldırım sosyal medyadan konuyla ilgili açıklama yaptı. İşte Binali Yıldırım'ın sağlık durumuyla ilgili son bilgiler...

Binali Yıldırım ve eşi korona mı oldu? 

Eski Başbakan ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, ve eşi Semiha Yıldırım'ın Kovid-19 testinin pozitif çıktığını öğrenildi. Twitter'dan açıklama yapan Yıldırım, "Durumumuz iyi, herhangi bir olumsuzluk yok. Doktorlarımız, süreci evde geçirmemizi uygun gördüler. Vatandaşlarımızdan TMM kuralına riayet etmelerini özellikle istirham ediyoruz. Dua eder, dua bekleriz." ifadelerini kullandı. Yıldırım çiftinin tedavilerine evde devam edilecek. Öte yandan, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca da Binali Yıldırım ve eşinin hastaneden ayrılırken çekilmiş fotoğraflarını paylaştı.

GEÇMİŞ OLSUN MESAJLARI GELDİ

Yıldırım'ın koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklamasından sonra çok sayıda isim Yıldırım'a geçmiş olsun mesajı paylaştı.

İşte o mesajlardan bazıları:

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay: Binali Yıldırım beyefendi ve değerli eşi Semiha hanımefendiye acil şifalar diliyor, bir an önce sağlıklarına kavuşmaları için dua ediyorum.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın: Binali Yıldırım beye ve kıymetli eşi Semiha hanıma acil şifalar diliyorum. Bu süreci en kısa sürede atlatacaklarına inanıyorum. Dualarımız sizinle. Rehavet ve panik yok. Tedbirleri elden bırakmayalım. Maske, mesafe ve temizlik hayati önemdedir.

İletişim Başkanı: Fahrettin Altun: Kovid-19 testi pozitif çıkan ve tedavileri evde devam eden sayın Binali Yıldırım’a ve kıymetli eşi Semiha Yıldırım Hanımefendi’ye geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. İnşallah hastalığı sıkıntısız atlatarak bir an önce sağlıklarına kavuşurlar.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Binali Ağabey, her alanda verdiği mücadelesiyle başarılı işlere imzasını atmayı bilmiştir. Allah'ın izniyle, koronavirüsle mücadelesini de atlatacağına olan inancımız tamdır. Rabbim acil şifalar nasip eylesin inşallah

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: Rabbim size, Semiha Hanım ve tüm hastalarımıza tez şifa versin Binali Abi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: Binali Yıldırım Bey ve kıymetli eşi Semiha Hanım’ın Ankara Şehir Hastanemizde yapılan tetkiklerinde COVID-19 testleri pozitif çıkmıştır. Şu an için durumları iyi ve kendilerini evde tedavileri için hastanemizden uğurladık. Gücümüz tedbir almaya ve sevdiklerimizi korumaya yeter.

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül: Binali Yıldırım Ağabeye ve değerli eşi Semiha Hanımefendiye acil şifalar diliyorum. İnşallah tez zamanda bu süreci atlatacaklarına inanıyorum.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez: Sayın Binali Yıldırım Bey’e ve kıymetli eşi Semiha Hanım’a geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, acil şifalar diliyorum. En kısa zamanda sağlıklarına kavuşmalarını Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum: Sayın Binali Yıldırım'a ve kıymetli eşi Semiha Yıldırım Hanımefendi'ye geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, acil şifalar diliyorum.

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan: Son Başbakanımız ve AK Parti Milletvekilimiz Sayın Binali Yıldırım Beye ve Semiha Yıldırım Hanımefendiye acil şifalar diliyorum. En kısa zamanda ve sağlıkla bu süreci atlatmalarını temenni ediyorum. Dualarımız sizinle.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli: Koronavirüse yakalanan son Başbakanımız, İzmir'imizin Milletvekili Sn. Binali Yıldırım'a, çok değerli Semiha Yıldırım Hanımefendi'ye acil şifalar diliyorum.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener: Sayın Binali Yıldırım'a ve değerli eşi Semiha Yıldırım Hanım'a geçmiş olsun diyor, acil şifalar diliyorum.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu: Koronavirüs testi pozitif çıkan Sn. Binali Yıldırım ve eşi Semiha Yıldırım Hanımefendi'ye geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, Cenab-ı Allah'tan en kısa sürede kendilerine şifa vermesini niyaz ediyorum.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal: Son Başbakanımız, İzmir Milletvekilimiz Sayın Binali Yıldırım Bey'e ve kıymetli refikaları Semiha Hanım'a acil şifalar diliyorum.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli: Covid-19 testi pozitif çıkan Sayın Binali Yıldırım ile eşi Sayın Semiha Yıldırım'a geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Rabbim şifa versin.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: Sayın Başbakanım geçmiş olsun, size ve eşiniz hanımefendiye acil şifalar diliyoruz.

CHP Milletvekili Gürsel Tekin: Koronavirüs testi pozitif çıkan ve hastaneye kaldırılan Sn. Binali Yıldırım'a acil şifa diliyorum. Ne yazık ki salgın kontrolden çıkmış durumda. Bir aydır uyarıyorum, Hükümetin bir an önce bilim insanlarını dinleyerek, gereken tedbirleri almasını bekliyoruz.

CHP Milletvekili Mahmut Tanal: Koronavirüs testi pozitif çıkan Sn. Binali Yıldırım ve saygıdeğer eşi Semiha Yıldırım'a geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Yıldırım çiftinin tez zamanda sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyorum.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya: Son Başbakanımız Kıymetli @BY Binali Yıldırım Beyefendi ve eşi Semiha Hanımefendi'ye geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Dualarımız; kendileri ve #COVID19 ile mücadele eden tüm vatandaşlarımız için.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş: Covid-19 testleri pozitif çıkan eski Başbakanımız ve Meclis Başkanımız Sn. Binali Yıldırım ile eşi Sn. Semiha Yıldırım'a geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Bu vesileyle Ankaralı hemşehrilerimizin salgın tedbirlerine riayet etmesini önemle hatırlatıyorum.

CHP'li Muharrem İnce: COVİD-19 testleri pozitif çıkan Sayın Binali Yıldırım ve eşi Semiha Yıldırım’a ve tedavisi süren tüm yurttaşlarımıza acil şifalar diliyorum. Hükümeti kontrolden çıkan salgına karşı halk sağlığının korunması için bilim insanlarının önerdiği acil tedbirleri almaya davet ediyorum.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS