Bodrum Masalı'nda son 9 gün - ilk fragmanı izle

Bodrum Masalı'nda son 9 gün - ilk fragmanı izle

Bodrum Masalı dizisi perşembe günü Kanal D'de yayınlanarak dizi dünyasına merhaba demeye hazırlanıyor. Dizinin hikayesine, kurgusuna ve oyuncu kadrosuna bakıldığında 2016-2017 dizi dünyasında çok ses getireceğine benziyor. Dizi 18 Ağustos'ta (9 gün sonra) ilk bölümüyle Kanal D'de

Kanal D'de yayınlanacak olan Bodrum Masalı yeni bir fragman yayınlarak izleyicileri heyecanlandırdı. Fragmanda olay örgüsünden etkilenen izleyiciler, sosyal medyada diziden oldukça söz etmeye başladı.

Dizide hangi oyuncular oynamaktadır:  Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Toprak Sağlam, Dilan Çiçek Deniz ve Hilmicem İntepe'

Dizinin senaryosunu kim yazmıştır: Başar Başaran ve Emre Özdur

Dizinin yönetmeni kimdir: Mehmet Ada Öztekin

Dizininy yapımcısı kimdir: TMCBodrum Masalı'nın hikayesi

Masal ile kabus üzerine kurulu bir dünyada hayaller üzerinden bakıldığında ilk başta bir kabus vardır ve o kabusun ardından bir masal gelir. Bu dizide ise tam tersi. Masalsı bir cennet kabus bir cehenneme geçişi anlatılıyor.

Evren Ergüven'in hırsı masalı kabusa çevirecek kadar güçlüdür. Hırsından ötürü çok kez yükselmişken, aynı hırsı onun zirveden alıp dibe sürüklemiştir. Evren bir gecede hırsı üzerinden yaptığı yatırımdan ötürü kaybeder ve iflas eşiğine gelir. Bu Sadece Evren'i etkilememiştir. Evren'in sosyete camiasının ünlü isimlerinden olan Yıldız Ergüven'i ve evlatları olan Ateş Ve Su'yu da etkilemiştir.

Her şeyini kaybeden Ergüven'in ailesinde sadece Bodrum'daki sade bir otel. Yıldız'ın babasından kalan bu otel, sadece Ergüven ailesine değil başka bir aileye de ekmek kapısı olarak açılmıştır. Yıldız Ergüven'in ortağı olan Faryalı (Timuçin Esen), bu oteli işletmektedir.

Lüks hayattan sade bir hayata "merhaba" diyen Ergüven ailesi kendilerini Bodrum'da bulur. Çok lüks hayattan çok sade hayata geçen Ergüven ailesinde en çok etkilenler Ateş ve Su. Çok zenginlerin gittiği liseden normal bir hayata merhaba diyen bu iki kardeş, Bodrum'daki hayata karşı yaşamlarında oldukça etkilenecekler. Ve bir anda adapte olamayacaklar. Bu iki kardeşin karşında "aşk" vardır. Ve bu aşkın "zengin" hayattan daha önemli olduğunu anlamak için uzun ve çileli bir süre geçirecektir. Ateş ile Su, Bodrum'a geldikten sonra karşılacakları ilk dost Faryalı'nın Kelebek ve asi kız olarak tanınan Aslı. Ergüven ailesinin evlatları bu iki gence bakarak hayatın aslında ne kadar zor olduğunu anlarlar.

Bodrum, Ergüven ailesine kucak açacaktır. Onlara Ege'nin sıcaklığını sunacaktır. Bu yeni hayata adapte olabilmek için bir şans sunacaktır.

Lakin Bodrum'un bir diğer yüzü ise Ergüven ailesini deneyecektir, imtihan edecektir.

Dizinin oyuncuları ve karakterleri:

Faryalı: Timuçin Esen

Otelin ortaklarından olan Faryalı, Kelebek'in de abisidir. Geçmiş zamanda yaşanan o talihsiz kazadan sonra Faryalı, Kelebek'in hem abisi olmuştur hem de babasıdır. Oteli yöneten Faryalı, karşısında Evren ve Yıldız'ı görünce ister istemez onun canı sıkılacaktır ve sıkılmaya devam edecektir.

Yıldız: Şevval Sam

Sosyetenin ünlü isimlerinden olan Yıldız, yardım organizasyonların vazgeçilmezi ve merhameti yüksek olan aristokrat bir bayan. Dibe düşen Yıldız, babasının oteli olan yere gelir ve eski sevgilisi olan Faryalı ile çalışıp para kazanacaktır. Bu karmaşık durumda ne tür hikayeler çıkacak zamanla belli olacaktır. Yıldız çocuklarına çok düşkündür. Evren'e ise hataları olsa da sevmektedir.

Evren: Murat Aygen

Hırsı onu zengin etti, hırsı onu fakir etti. Var olan bu durumun tek sebebi kendisidir. Çalışmayı çok seven Evren, çalışma sürelerinde kendini kaybedecek kadar hırs içindedir. Bu psikolojik durum Bodrum'da nasıl gösterecek, zamanla belli olacaktır.

Ateş: Alperen Duymaz

Evren ve Yıldız'ın oğlu. Tam bir zengin ergen karakteri taşımaktadır. İsmi gibi çabuk sinirlenen, ortamlardan ötürü oldukça çapkın olan, zenginliğinden ötürü lüks araba sevdalı olan bir genç. Ve bu durumdan ötürü kızlar Ateş'e abayı yakmış durumda. Bu durumu her zaman biliyordur Ateş.

Gözde: Toprak Sağlam

Evren'in Yıldız'dan sakladığı metresi. Gözde, Evren'e sırılsıklam aşık ve tek arzusu onunla bir hayat yaşamaktır.

Su: Dilan Çiçek Deniz

Evren ve Yıldız'ın diğer çocuklarından. O da ismi gibi. Hayata sımsıkı bağlı ve yaşamayı çok seven bir kız. Lakin hayatında gördüğü tek erkek onun gözünde Cenk'tir. Su, Bodrum'a geldikten sonra Kelebek ondan çok etkilenir. Su, Kelebek'e karşılık verecek midir?

Kelebek: Hilmicem İntepe

Doğma büyüme Bodrumlu olduğu için yüzmede çok iyi olan Kelebek, sadece yüzmede değil; eline aldığı birçok işi hızlı ve sağlam yapmasıyla bilinir. Kelebek'in gerçek ismini kimse kullanmamaktadır ve hayata dair hiçbir gayesi yoktur Kelebek'in. Tek isteği, Su'yun ona bakıp gülümsemesi...

Cenk: Bora Cengiz

Su'yun sevgilisi ve oldukça zengin bir genç. Su'ya olan aşkı çok büyük ve onun için çok şey yapma isteği içerisinde.

Aslı: Ezgi Şenler

Küçük yaşta olmasına rağmen hayatın sillesini yemiş bir kız. Hayatın ona sunduğu geçim sıkıntısından ötürü bir fiil kendisini çalışmaya ayarlamış olan Aslı hem babasına hem de İstanbul'daki ablasına rahat ettirip onları mutlu etmek.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS