Bursa Belediye Başkanından 'tweet' açıklaması

Bursa Belediye Başkanından 'tweet' açıklaması

Twitter'daki hesabından kendisini öven bir mesajla gündeme oturan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altıntepe'den açıklama geldi. Bir danışmanlık şirketiyle çalıştıklarını ifade eden Altıntepe, 'Mesaj bilgim dışında yapılmıştır' dedi. Söz konusu şirketle ilişkilerinin kesildiğini de söyledi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Twitter'da  sahte hesap kullandığı iddiasına ilişkin olarak bir açıklama yaptı. Altepe, yaşanan olaya ilişkin "Sosyal Medya yönetiminde danışmanlık aldığımız kuruluştan bir kişinin resmi hesabımdan yayınlamış olduğu mesaj bilgim dışında yapılmıştır" dedi.


Ne olmuştu?


AK Partili Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'nin resmi Twitter hesabından "Başkanım @recep_altepe bu şehre kimin ne kadar hizmet ettiğini biz biliyoruz. Gayretinizi ve hizmetlerinizi görüyoruz. Sağolun" şeklinde bir tweet atılmıştı.Altıntepe'nin mesajı, başka bir hesaptan atılacak tweet'i kendi hesabından paylaşması olarak yorumlanmıştı. Belediye Başkanı'nın hesabından atılan tweet silinirken, aynı mesaj bu kez "bartu çizmeci" adlı farklı bir hesaptan paylaşılmıştı.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS