CHP, ABD'de Reza Zarrab'ın duruşmasını takip edecek

CHP, ABD'de Reza Zarrab'ın duruşmasını takip edecek

CHP, ABD'de Reza Zarrab'ın duruşmasını takip edecek

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Reza Zerrab'ın duruşmasını izlemek için iki milletvekiliyle birlikte ABD'ye gideceklerini açıkladı. Özel, "İhtiyaçları varsa, Muammer Güler'den havlu, Egemen Bağış'ın en yürekten dualarını, Zafer Çağlayan'dan kol böreği götürebiliriz kol saatine karşı" dedi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Cezaevi Komisyonu üyeleriyle birlikte ABD'de tutuklu bulunan Reza Zarrab'ın duruşmasını izlemek için önümüzdeki hafta Amerika'ya gideceklerini bildirdi.

Reza Zarrab'ın kaldığı Miami Federal Cezaevi nasıl bir yer?

Reza Zarrab'ın tutuklanmasında şifre niteliğinde 3 soru

Zarrab için 3 ay önce düğmeye basılmış

CHP Grup Başkanvekili Özel, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun görevlendirmesiyle CHP Cezaevi Komisyonu diğer üyeleri Veli Ağbaba ve Nurettin Demir ile birlikte Miami'de tutuklu bulunan Reza Zarrab'ın önümüzdeki hafta yapılacak duruşmasını takip etmek için ABD'ye gideceklerini söyledi.

Özel, davanın Federal Mahkeme'ye taşındığında da takipçisi olacaklarını belirterek, "Kefaletle ilgili görüşme yerel mahkemede görülecek. Onu izleyeceğiz. Orada da mahkemeyi izleyeceğiz. İhtiyaçları varsa şu olabilir. Kapının altından soğuk geliyorsa önüne yatırması için Muammer Güler'den havlu götürebiliriz. Egemen Bağış'ın en samimi, en yürekten dualarını götürebiliriz. Zafer Çağlayan'dan kol böreği götürebiliriz kol saatine karşı" dedi.