CHP Antalya'da kampa girecek

CHP Antalya'da kampa girecek

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, hafta sonu Antalya'da parti örgütleriyle kampa giriyor. Kampın ana gündemini örgütlerin durumu, olası bir referandum ve erken seçimde parti örgütlerinin nasıl bir çalışma izleyeceği oluşturacak.

Antalya'nın turizm bölgesi Kundu'da Delphin Imperial Otel'de gerçekleşecek kampa, 81 ilden il başkanlarının yanı sıra, Antalya, Burdur, Isparta, Konya, Karaman, Uşak ve Denizli'den milletvekilleri ve partili belediye başkanları katılacak. Kampa CHP'nin yurtdışı örgütlerinden de katılım olacak.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun kampa cuma günü akşam saatlerinde katılması bekleniyor. Yaklaşık 500 kişinin yer alacağı kamp cumartesi günü Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşmasıyla başlayacak. Genişletilmiş İl Başkanları toplantısının ana gündemini örgütlerin durumu, olası bir referandum ve erken seçimde parti örgütlerinin nasıl bir çalışma izleyeceği oluşturacak.

Bununla birlikte yeni anayasa, dokunulmazlıklar, terörle mücadele konularında da CHP'nin mecliste yaptığı çalışmalar hakkında il başkanları bilgilendirilecek.

Toplantıya bir süre önce CHP yönetimine ilişkin eleştirilerini yüksek sesle dile getiren CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın katılıp katılmayacağı henüz netlik kazanmadı.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, cumartesi günü saat 16.00'da Antalya örgütleriyle yapacağı yarım saatlik toplantının ardından Muratpaşa Belediyesi'nin toplu açılış törenine katılacak. Törenin ardından CHP Lideri, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'nın (ATSO) her yıl en fazla vergi ödeyenler, döviz kazandırıcı ve istihdam sağlayıcı faaliyetlerde bulunan firmaları ödüllendirdiği geleneksel ödül törenine katılacak.

Kılıçdaroğlu, kampın son gününde ise sabah saatlerinde yurtdışı örgütlerden gelen isimlerle buluşacak. Basına kapalı gerçekleşecek buluşmanın ardından CHP Lideri'nin öğle saatlerinde Antalya'dan ayrılması bekleniyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS