Çılgın Sayısal Loto sonuçları 16 Eylül: 62 milyon devretti!

Çılgın Sayısal Loto sonuçları 16 Eylül: 62 milyon devretti!

Çılgın Sayısal Loto sonuçları 16 Eylül: 62 milyon devretti!

Sayısal Loto 16 Eylül Çarşamba günü çekiliş sonuçları her hafta olduğu gibi bu hafta da Çarşamba günü yapılan çekilişin ardından belli oldu. Hemen belirtelim ki açıklanan sonuçlara göre büyük ikramiye 19. çekilişte de 6 bilen çıkmayınca devretti. İşte, 16 Eylül Çılgın Sayısal Loto sonuçları…

Sayısal Loto 16 Eylül sonuçları şans oyunu tutkunları tarafından merakla araştırılıyor. Milli Piyango tarafından gerçekleştirilen Çılgın Sayısal Loto çekilişinin ardından sonuçlar kamuoyuyla paylaşıldı. Açıklanan sonuçlara göre büyük ikramiye 6 bilen çıkmayınca 19. çekilişte de 6 bilen çıkmayınca devretti.

Saat 21.30’da noter huzurunda başlayan çekiliş aynı zamanda Milli Piyango’nun YouTube kanalından ve “millipiyangoonline.com” adresi üzerinden canlı olarak yayınlandı. Açıklanan sonuçlara göre devreden büyük ikramiye 62 milyon 200 bin lirayı aştı. İşte Çılgın Sayısal Loto sonuçları…

Çılgın Sayısal Loto 16 Eylül: 35 - 85 - 25 - 19 - 47 - 57 – Joker 55

ÇILGIN SAYISAL LOTO KURALLARI

1'den 90'a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmak gerekiyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi doğrudan bayiye giderek 'Sen Seç' ile rastgele sayılar seçtirerek de oynayabiliyor. Çılgın Sayısal Loto'da her kolonun fiyatı 3 TL.

Çılgın Sayısal Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Çılgın Sayısal Loto'da en az 2, en fazla 6 bilen ikramiye kazanıyor.

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Çılgın Sayısal Loto haftada 3 gün: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı; çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.