Çocuklarla 'Evet' broşürlü fotoğraf tepki

Çocuklarla 'Evet' broşürlü fotoğraf tepki

Düzce'nin Akçakoca ilçesinde AK Parti İlçe Teşkilatı üyelerinin, ilkokul öğrencilerinin ellerine verdikleri 'Evet' broşürleri ile çektirdikleri fotoğraf sosyal medyada yayılınca tepki çekti.

AK Parti Akçakoca İlçe Teşkilatı üyeleri, dün ilçe merkezindeki mahallelerde referandum çalışması yaptı. Ayazlı Mahallesi'ndeki referandum çalışması sırasında iddiaya göre Hamiyet Sevil İlkokulu'nda eğitim gören bir grup öğrenciye de okulun karşısındaki site önünde 'Evet' broşürü dağıtıldı.


AK Parti İlçe Başkanı Dergah Akça ve yönetim kurulu üyelerinin, ilkokul öğrencilerinin ellerindeki 'Evet' broşürleri ile çektirdikleri fotoğraf sosyal medyada paylaşıldı. Bazı kullanıcılar, fotoğrafa tepki gösterdi.


Fotoğrafta yer alan Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu üyesi Yaşar Hoşbaş, okulun karşısındaki Beyaz Evler Sitesi'nde çalışma yaparken oyun oynayan çocukların fotoğraf çektirmek istediğini ileri sürerek, "Ayazlı Mahallesi'ndeki programda çocuklar oyun oynuyordu. Bizimle fotoğraf çektirmek istediler. Ani gelişen bir olaydı. Olmaması gerekiyordu. Biz de hata yaptığımızı anladık" dedi.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS