Anlamlı cuma mesajları 2020 yeni ve resimli... Cuma sözleri ve "hayırlı cumalar" mesajları

Anlamlı cuma mesajları 2020 yeni ve resimli... Cuma sözleri ve "hayırlı cumalar" mesajları

Cuma mesajları 22 Mayıs 2020 Cuma günü yakınlarına "hayırlı cumalar" mesajını iletmek isteyen kişiler tarafından paylaşılıyor. Anlamlı cuma sözleri paylaşımları resimli ve resimsiz olarak farklı platformlar üzerinden aktarılıyor. İşte dileyen herkesin paylaşabileceği 2020 yeni, resimli ve resimsiz cuma mesajları...

2020 Ramazan ayının son cuması 22 Mayıs 2020 Cuma günü idrak edilecek. Camilerin kapalı olması ve belirli yaş gruplarının sokağa çıkma kısıtlamasının bulunması nedeniyle Cuma mesajları dijital platformlar aracılığıyla iletilecek. Yakınlarına “hayırlı cumalar” mesajı iletmek isteyen kişiler resimli ve resimsiz olmak üzere paylaşımlarını yapabilecekler. İşte herkesin paylaşabileceği o mesajlara bazı örnekler…

CUMA MESAJLARI YENİ VE RESİMSİZ

Ramazan ayının son cumasında Rabbim tuttuğumuz oruçları kabul eylesin, hayırlı cumalar…

Allah’ın izni ile bir Ramazan ayını daha geride bırakıyoruz. İki sevinci bir arada yaşadığımız bu gün yüce Rabbim oruçlarımızı kabul etsin inşallah. Hayırlı cumalar…

Cuma gününün huzuru, Ramazan ayının bereketi üzerine olsun. Hayırlı cumalar…

Bugün Ramazan ayının son cuma günü, tüm İslam aleminin cumasını tebrik eder hayırlı cumalar dilerim.

Allah’ım dilimizden ve gönlümüzden adını eksik etme Bizlere senin sevdiklerinin arasında olmayı ve cemalini görebilmeyi nasip et. Hayırlı Cumalar…

Melekler daima duacınız olsun. Yüreğiniz ferah, ilhamınız bol olsun. Sevgili peygamberimiz, şefaatçimiz olsun. Cumamız mübarek olsun.

“Duaların geri çevrilmeyeceği bugünde rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın güzel Mevlam.”

RESİMLİ CUMA MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ…

Dua damlaları gönlünüze dolsun, dualarınız kabul cumanız hayır olsun. Selam ve dua ile...

Allah’ım musibetin yaşandığı bu günlerde tüm insanlara şifa ve sabır ihsan eyle. Bizleri yeniden Cuma saflarında bir araya getirmeyi nasip eyle. Tüm İslam alemine hayırlı cumalar.

Zor günler geçirdiğimiz şu dönemde mübarek Cuma gününün hürmetine bizlere dayanma gücü ver Ya Rab. Cümlemize hayırlı cumalar olsun.

Mübarek Cuma günü yeniden camilerde bir arada saf tutabilmek dileğiyle. Tüm İslam aleminin Cuma günü hayırlara vesile olsun.

ÖĞLE NAMAZI KILINIŞI İÇİN TIKLAYINIZ…

Allah'ım! Dillere destan, yüreklere ferahlık olan merhametin ile günahlarımızı affeyle. Amin tüm Müslümanların cuması mübarek olsun. Hayırlı, bereketli, huzurlu ve sağlık dolu günler dilerim."

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS