Cuma mesajı 2020 yeni ve resimli: En şık, kısa cuma mesajları ve sözleri

Cuma mesajı 2020 yeni ve resimli: En şık, kısa cuma mesajları ve sözleri

Cuma mesajı paylaşımı yapmak isteyen kişiler anlamlı, en güzel, kısa ve resimli Cuma sözleri paylaşımlarını tüm İslam dünyasının cumasını tebrik ediyor. Yakınlarına “hayırlı cumalar” cuma sözleri göndermek isteyenler dijital platformlardan paylaşımlarını iletiyor. İşte anlamlı Cuma mesajları örnekleri resimli ve yazılı cuma sözleri…

19 Haziran 2020 Cuma günü yakınlarına anlamlı Cuma sözleri göndermek isteyen kişiler her hafta olduğu gibi bu hafta da mesajlarını iletecekler. Uzun süre koronavirüs tedbirleri nedeniyle camilerde toplu şekilde Cuma namazı kılamayanlar evde öğlen namazı şeklinde vakti geçirmişti.

Camilerin toplu ibadete yeniden açılmasıyla birlikte de Cuma namazı kılmak isteyenler camilere akın etmişti. Bugün de yakınlarının ve İslam aleminin cumasını tebrik etmek isteyenlerin tercih edebilecekleri bazı mesaj örnekleri ise şöyle…

CUMA MESAJLARI 2020 YENİ VE RESİMLİ

 

Allah’ım dilimizden ve gönlümüzden adını eksik etme Bizlere senin sevdiklerinin arasında olmayı ve cemalini görebilmeyi nasip et. Hayırlı Cumalar…

Melekler daima duacınız olsun. Yüreğiniz ferah, ilhamınız bol olsun. Sevgili peygamberimiz, şefaatçimiz olsun. Cumamız mübarek olsun.

“Duaların geri çevrilmeyeceği bugünde rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın güzel Mevlam.”

RESİMLİ CUMA MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ…

YAZILI CUMA SÖZLERİ

Dua damlaları gönlünüze dolsun, dualarınız kabul cumanız hayır olsun. Selam ve dua ile...

Allah’ım musibetin yaşandığı bu günlerde tüm insanlara şifa ve sabır ihsan eyle. Bizleri yeniden Cuma saflarında bir araya getirmeyi nasip eyle. Tüm İslam alemine hayırlı cumalar.

Zor günler geçirdiğimiz şu dönemde mübarek Cuma gününün hürmetine bizlere dayanma gücü ver Ya Rab. Cümlemize hayırlı cumalar olsun.

Mübarek Cuma günü yeniden camilerde bir arada saf tutabilmek dileğiyle. Tüm İslam aleminin Cuma günü hayırlara vesile olsun.

Allah'ım! Dillere destan, yüreklere ferahlık olan merhametin ile günahlarımızı affeyle. Amin tüm Müslümanların cuması mübarek olsun. Hayırlı, bereketli, huzurlu ve sağlık dolu günler dilerim."

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS